Rozmowy przy kawie

Auto z wysoką ceną

Master_King - 6-4-2016 at 10:16 PM

Od dawna zamierzam sprzedać swoje auto, ale nie ma na nie chętnego. Próbowałem już chyba wszystkich metod, bo były ogłoszenia w internecie, gazetach i loklalnych czasopismach. Cały czas brak jest odzewu potencjalnych klientów. Doradźcie coś gdzie jeszcze mogę znaleźć jakiegoś klienta.

Auto z wysoką ceną

Niemiec_14 - 6-4-2016 at 10:37 PM

Nie próbowałeś pewnie u handlarzy. Ci zawsze przyjmują samochody z otwaqrtymi ramionami. Musisz się jednak liczyć z tym, że na pewno nie zaproponują ci ceny, jakiej oczekujesz. W tym przypadku możesz się jednak pozbyć problemu, jakim jest stary samochód.

Auto z wysoką ceną

HellONA - 6-4-2016 at 11:16 PM

Jeśli mogę ci coś doradzić to spróbuj w firmie superautomarket.pl, która działa na terenie całej Polski, więc nie jesteś ograniczony terytoraialnie. To specjaliści, którzy oferują wysokie ceny za samochody i są w stanie kupić auto w każdym stanie i każdej marki. Korzystałam z ich usług podczas ostatniej transakcji i muszę powiedzieć, że udało mi się sprzedać samochód bardzo okazyjnie.

Auto z wysoką ceną

KoziolPanem - 7-4-2016 at 01:44 AM

Znam tę firmę. Prowadzą komisy w różnych miejscach w Polsce. Ja akurat byłem w autokomisie w Poznaniu, gdzie mieszkam. Sporo tam aut i to w różnym stanie. Można też ciekawie kupić u nich samochód. Najważniejsze jest to, że auta są sprawdzane zawsze przed sprzedażą, zatem klient ma pewność, że dostaje sprawdzony towar.

Auto z wysoką ceną

Smutaszka - 7-4-2016 at 03:41 AM

Byłam na stronie superautomarket.pl/ , gdzie zapoznałam się z warunkami sprzedaży auta. Myślę, że są bardzo jasne, nawet dla kogoś, kto nie miał jeszcze okazji handlować autami w swoim życiu. Każdy proces sprzedaży jest oceniany przez rzeczoznawców, zatem cena jest uczciwa.

Auto z wysoką ceną

SobiePan - 7-4-2016 at 05:15 AM

Ja byłem w dużym komisie w Krakowie, gdzie także stoi sporo aut kupionych od polskich sprzedawców. Jakoś mam sentyment do aut kupowanych w polskich salonach. Trudniej mi się pogodzić z kolei ze wzrostem ilości aut z zachodu. A jest tego bardzo dużo i nigdy nie wiadomo do końca, w jakim stanie przejechało naszą granicę dane auto.

Auto z wysoką ceną

Anna_karenina_z_Konina - 7-4-2016 at 07:37 AM

A później ludzie kupuje auta, które tygodniami stoją w warsztatach, gdzie nie można ich naprawić.