Rozmowy przy kawie

Opony 15 cali

Master_King - 26-7-2016 at 10:08 PM

Witam, szukam odpowiednich opon do swojego nowego samochodu, na ten sezon już mam, dlatego interesują mnie opony zimowe, 15 cali.

Opony 15 cali

Niemiec_14 - 26-7-2016 at 10:55 PM

ze swojego doświadczenia proponuję zakup opon bridgestone, które w moim przypadku sprawdzają się najlepiej.

Opony 15 cali

Kasander - 27-7-2016 at 01:08 AM

ja z kolei polecam opony zimowe michelin, które sa wykonane z najwyższej jakości materiału. Wybieram opony o zmniejszonym oporze toczenia, co wpływa na obniżenie zużycia paliwa, przedłużając okres eksploatacji opon.

Opony 15 cali

Prosiaczek - 27-7-2016 at 02:28 AM

Zgadzam się z przedmówcą � ja to dokonuje zakupu również opon letnich michelin, które według mnie są najlepsze na rynku.

Opony 15 cali

MareczekP - 27-7-2016 at 05:11 AM

wiecie w gruncie rzeczy wszyscy producenci opon premium mają najwyższej jakości produkty. Bez względu czy to michelin czy bridgestone czy jakakolwiek inna marka zakwalifikowana do uznanych producentów na swiecie. W tym przypadku dla mnie najważniejsze jest że mogę dokonać zakupu nowych opon online nie jeżdżąc i nie szukając wiatru w polu.

Opony 15 cali

Master_King - 27-7-2016 at 07:23 AM

Zgadzam się � jeśli można sobie ułatwiać również jestem za tym. A co sądzicie o oponach vredestein?

Opony 15 cali

MareczekP - 27-7-2016 at 09:47 AM

Korzystałem już z tych opon. Producent ogumienia vredestein znany jest z produkcji opon do traktorów, ale mają też wersje dla samochodow osobowych. Musze przyznać, że jak dla mnie producent ten należy do jednego z najlepszych producentów opon na świecie. nie mam do nich zastrzeżen.