Rozmowy przy kawie

Potrzebny detektyw od spraw rodzinnych.

SukcesywnaOsoba - 8-12-2016 at 03:52 AM

Dowiedziałam się właśnie, że mam szansę otrzymać dość pokaźny spadek po mojej dalekiej ciotce, która nie miała żadnej bliskiej rodziny. Ale jak się okazuje do tego potrzebne jest udowodnienie moich powiązań rodzinnych. Sama tego nie zrobię, bo nie wiem nawet gdzie powinnam zaczac, dlatego szuakm specjalisty w tej dziedzinie, pewnie detektywa.

Potrzebny detektyw od spraw rodzinnych.

KameralnoscKulturalna - 8-12-2016 at 04:24 AM

Zdecydowanie p;otrzebny Ci dobry detektyw albo i nawet cała ich grupa. Z tego co wiem, to Ci ludzie mają na tyle rozwinięte kontakty we wszelkiech urzędach, że dla nich to pestka. Nie miałam jeszcze nigdy okazji spotkać się z takim detektywem, ale to chyba dość wyczerpująca praca.

Potrzebny detektyw od spraw rodzinnych.

Astronauta - 8-12-2016 at 07:12 AM

Powiązania rodzinne bardzo trudno udowodnić, jeśli nie wiesz gdzie tego szukac. Jest jeszcze jedna trudność, bo prtzecież detektyw to obca osoba i otrzymanie niektóych dokumentów jest szalenie trudne, ale po to wynajmuje się takich gości, żeby sobie poradzili.

Potrzebny detektyw od spraw rodzinnych.

SukcesywnaOsoba - 8-12-2016 at 08:48 AM

No w moim przypadku to coś czuje, że nawet zagraniczne poszukiwania bedzie trzeba wdrożyć, bo ciotka miała podwójne obywatelstwo, podobnie z resztą jak moi rodzice.

Potrzebny detektyw od spraw rodzinnych.

Astronauta - 8-12-2016 at 09:36 AM

Nie powinno być z tym najmniejszych problemów, bo detektywi nawet jak sami nie wyjeżdżają poza granicę polski to współpracują z innymi agencjami, które są rozmieszczone w innych krajach.

Potrzebny detektyw od spraw rodzinnych.

MareczekP - 8-12-2016 at 10:46 AM

Ja mogę Ci polecić moją ulubioną firmę, kt�rą znajdziesz tutaj detektywipl.pl/, ja i moi znajomi też już kilka razy zlecali poważne działania. To najlepszy detektyw jakiego znam i z pewnością w razie potrzeby będę do niego wracał.

Potrzebny detektyw od spraw rodzinnych.

HellONA - 8-12-2016 at 10:54 AM

Ldzuei nie zdają sobie sprawy jak wiele spraw możnaby przyspieszyć, gdyby człowiek zdecydeował się na tego rodzaju pomoc. W usługach detektywistycznych nie należy wypatrywać tylko szukania mordercy, to niestety wizerunek, który utrwalił się w związku z pokazywaniem tego zawodu w filmach. Tak naprawdę dzięki usługom detektywistycznym nie musimy być specjalistami w wielu dziedzinach.

Potrzebny detektyw od spraw rodzinnych.

Wieloryb - 8-12-2016 at 12:42 PM

Też bym chciał otrzymać taki spadek...