Rozmowy przy kawie

Gdzie można zamówić nowe łóżka szpitalne?

Smooth - 28-12-2016 at 09:42 PM

Czy ktoś się może orientuje gdzie zamówię nowe łóżka szpitalne? Chodzi mi o najprostszy model ze wszystkimi przydatnymi funkcjami jaki można spotkać niemal w każdej placówce. Pozdrawiam i z góry dzieki za zainteresowanie tematem.

Gdzie można zamówić nowe łóżka szpitalne?

Smutaszka - 28-12-2016 at 11:23 PM

Proszę: http://wyposazenieszpitali.pl/produkty/lozka-medyczne/ � to jeden z największych a na pewno najtańszych sklepów z tak specjalistycznymi rzeczami. Łóżka szpitalne mają w atrakcyjnych cenach, szpital w którym pracuje zamawiał tam na początku roku dosyć sporą ilość bo oferowali o wiele lepsze warunki niż pozostałe firmy. Mam nadzieję że pomogłem.

Gdzie można zamówić nowe łóżka szpitalne?

Prosiaczek - 29-12-2016 at 02:21 AM

Wpadłem na pomysł że możnaby poszukać w Polsce szpitalnego demobilu. Wiem że to się tak nie nazywa ale oddaje mój zamysł � używane łóżka z likwidowanych placówek albo z wymian. Co myślisz?

Gdzie można zamówić nowe łóżka szpitalne?

Smooth - 29-12-2016 at 04:11 AM

Odpada, musze być nowe, koniecznie. Raczej bede sie decydował bo ta firma już mi sie obiła o uszy i chyba nie ma co dalej szukać i sie rozdrabniać. Jakby ktos jeszcze utwierdzil mnie ze to dobry wybor to prosze pisać.

Gdzie można zamówić nowe łóżka szpitalne?

Modnralinska - 29-12-2016 at 05:26 AM

Skoro podjales decyzje to nie wiem czy jest sens pisać ale moim skromnym zdaniem http://wyposazenieszpitali.pl/ to bardzo dobre miejsce jeśli szukasz łóżek, podnośników czy też rzeczy które standardowo przydają się do opieki nad innymi. Ułatwiają pracę bo są ergonomiczne, lekkie i godne zaufania, a dotego zrobione w przemyślany sposób zwikszajac wygode opiekuna i osoby korzystającej.

Gdzie można zamówić nowe łóżka szpitalne?

Smooth - 29-12-2016 at 07:33 AM

O to właśnie chodziło, bardzo dziekuje za konkrety :). Chyba nie ma po co dłużej wałkować tematu, zamawiam i zamykam temat. Bardzo wszystkim dziekuje i pozdrawiam serdecznie.