Rozmowy przy kawie

Opony letnie Dunlop, który model?

Smooth - 4-1-2017 at 02:20 AM

Jakie modele opon letnich Dunlop uważacie za najlepsze? Dużo czytałem o tej marce i wydaje mi się dobrym wyborem � znajomi również ją polecają. Dużo słyszy się o najlepszej jakości ogumienia i wierzę w to, bo jak przeglądałem różne oferty rynkowe to rzeczywiście rzuciły mi się w oczy. Tylko chętnie poczytałbym jeszcze jakieś komentarze i opinie, szczególnie jeśli chodzi o wybranie odpowiedniego modelu właśnie�

Opony letnie Dunlop, który model?

Prosiaczek - 4-1-2017 at 03:23 AM

Dunlop to świetna marka, od lat jeżdżę na ich oponach. Z letnich mam model SCSMART F, płaciłem jakoś koło 100-150 złotych za sztukę, udało mi się trafić na dobrą okazję.;) Normalnie chodzą po cenach bliższych dwóch setek, nie jednej, więc uważam, że zrobiłem dobry interes. Ale generalnie na oponach nie ma co oszczędzać, to kwestia zasad bezpieczeństwa� Dostałem jeszcze gwarancję na pięć lat. W czasie jazdy czuć, że dobrze trzymają się podłoża.

Opony letnie Dunlop, który model?

SukcesywnaOsoba - 4-1-2017 at 06:17 AM

O, a gdzie kolega trafił na taką okazję? Ja mam model SCSMART R i musiałam się naprawdę sporo wykosztować, chętnie znalazłabym jakieś sklepy z rabatami. Jakość faktycznie świetna i wierzę, że to inwestycja na długie lata, no ale mimo wszystko. Wiedziałabym na przyszłość gdzie najbardziej opłaca się kupować.

Opony letnie Dunlop, kt�ry model?

Prosiaczek - 4-1-2017 at 06:53 AM

zerknij sobie na tę stronę internetową sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-dunlop-letnie, mają tam opony letnie Dunlop w atrakcyjnych cenach.;) Trafiłem na ten sklep po dłuższych poszukiwaniach, zawsze zanim się na coś zdecyduję lubię por�wnać sobie jak najwięcej ofert.

Opony letnie Dunlop, który model?

Kasander - 4-1-2017 at 07:26 AM

Ja mam model SCSMART F/R � jeździ się dobrze, w ogóle polecam opony wzmacniane. Od kiedy ich używam czuję dużą różnicę w braniu zakrętów i mam wrażenie, że auto dużo stabilniej reaguje w różnych warunkach. Kiedyś jak kupowałem słabszej jakości opony to naprawdę łatwo było je uszkodzić, nawet przez głupie najechanie na krawężnik� te są bardziej wytrzymałe. A Opony Kunicki do tego wcale nie są takie drogie.

Opony letnie Dunlop, który model?

Master_King - 4-1-2017 at 10:06 AM

Też uważam, że opony wzmacniane sprawdzają się świetnie. Różnicę czuć tak naprawdę dopiero wtedy, gdy wsiądzie się za kierownicę i ruszy� W praktyce wychodzi wiele różnych rzeczy. A szybsza reakcja opon na braniu zakrętów pozwala czasem uniknąć stłuczki.;)