Rozmowy przy kawie

Lodówka do gastronomii gdzie kupić?

FajnaSara - 24-1-2017 at 01:09 AM

Hej. Od niespełna miesiąca przygotowuję się do otwarcia restauracji. Brakuje mi jeszcze sporo wyposażenia. Obecnie myślę nad jakąś dobrą lodówką. Ktoś się na tym zna? Możecie polecić miejsce, w którym dostanę profesjonalną lodówkę do gastronomii?

Lodówka do gastronomii gdzie kupić?

Astronauta - 24-1-2017 at 01:22 AM

Dobra lodówka to rzeczywiście podstawa. Polecam szczególnie firmę Wencel. Mają naprawdę dużo urządzeń do gastronomii. Warto zajrzeć szczególnie na podstronę: http://wencel.pl/chlodnictwo. Można też tam dowiedzieć się trochę o tego typu lodówkach i wybrać odpowiedni model.

Lodówka do gastronomii gdzie kupić?

Designerka - 24-1-2017 at 04:14 AM

Też skorzystałam z usług tej firmy. Ja akurat zamawiałam inne rzeczy, ale podejrzewam, że lodówki też mają najwyższej klasy. Gdybyś potrzebowała jeszcze czegoś, zerknij sobie chociażby tutaj: http://wencel.pl/meble-technologiczne. Oferta jest bardzo szeroka.

Lodówka do gastronomii gdzie kupić?

MareczekP - 24-1-2017 at 06:44 AM

Sam prowadzę gastronomię i wiem, jak ważne jest odpowiednie przechowywanie produktów. Bez profesjonalnych lodówek nie da się zapewnić właściwych warunków, dlatego też koniecznie trzeba się skupić na systemie chłodniczym. Jeśli coś się zepsuje, wspominana już wyżej firma, może zagwarantować także serwis urządzenia.

Lodówka do gastronomii gdzie kupić?

FajnaSara - 24-1-2017 at 08:57 AM

Dzięki za pomoc. Na pewno zajrzę do ich oferty ;) Wyglądają profesjonalnie, więc pewno się dogadamy.