Rozmowy przy kawie

Skuteczny i bezpieczny backup danych w firmie � gdzie zlecić wykonanie?

Smooth - 24-1-2017 at 11:07 PM

Witam serdecznie. Moja firma się rozrasta, mamy naprawdę zasobne serwery i mnóstwo ważnych danych, w tym danych wrażliwych, które muszą być w odpowiedni sposób zabezpieczone. Przydałaby się firma, która z jednej strony wdroży rozwiązania zwiększające bezpieczestwo serwera, różne zabezpieczenia, a z drugiej zajmie się wykonanie systemu do kopii zapasowych. Znacie jakichś fachowców? Będę wdzięczny za jakieś porady bo sprawa jest bardzo pilna.

Skuteczny i bezpieczny backup danych w firmie � gdzie zlecić wykonanie?

Prosiaczek - 25-1-2017 at 01:00 AM

Generalnie to nie jest takie proste aby wykonać dobrą archiwizację. Często potrzebna jest do tego spora zmiana całego systemu IT działającego w firmie, zależnie od tego z jakich rozwiązań korzystasz obecnie.

Skuteczny i bezpieczny backup danych w firmie � gdzie zlecić wykonanie?

Smooth - 25-1-2017 at 03:01 AM

Architektura jest stosunkowo świeża, ale kiedy zlecałem jej wykonanie to zupełnie nie przyszła mi do głowy archiwizacja, a firma z której usług korzystałem już nie ma�

Skuteczny i bezpieczny backup danych w firmie � gdzie zlecić wykonanie?

Prosiaczek - 25-1-2017 at 05:14 AM

Heh, jak jej nie ma to trochę źle o niej świadczy, mogli spartolić taki system�

Skuteczny i bezpieczny backup danych w firmie � gdzie zlecić wykonanie?

Kasander - 25-1-2017 at 05:57 AM

Kolego, zajrzyj sobie na stronę indata-solutions.pl bo to są właśnie profesjonaliści w kwestii rozwiązań serwerowych dla firm, i nie tylko zresztą. Jeśli chcesz mieć naprawdę bezpieczne dane na serwerze to zdecydowanie muszą się tym zająć ludzie kompetentni.

Skuteczny i bezpieczny backup danych w firmie � gdzie zlecić wykonanie?

SukcesywnaOsoba - 25-1-2017 at 07:22 AM

Mogę potwierdzić to bo wcale nie tak dawno temu backup danych w firmie robiła nam dokładnie ta firma. Więcej o tej usłudze możesz sobie poczytać na ich stronie, konkretnie tutaj http://www.indata-solutions.pl/pamieci-masowe-i-archiwizacja-danych-veeam. Szczerze powiem, że mają rozwiązania bardzo proste w obsłudze, skoro jak w dużej mierze to ogarniam to naprawdę nie może być bardzo źle. W kwestii cen to nie wiem niestety, nie ja jestem odpowiedzialna za finanse firmy.

Skuteczny i bezpieczny backup danych w firmie � gdzie zlecić wykonanie?

Smooth - 25-1-2017 at 09:24 AM

No i to jest jakiś konkretny kierunek jeśli chodzi o rozwiązania informatyczne ;) Bardzo dziękuję za tę informację, naprawdę mi pomogliście. Trzymajcie się ciepło!