Rozmowy przy kawie

Wyposażenie do sklepu � polećcie coś dobrego!

KoziolPanem - 26-1-2017 at 01:06 AM

Witam wszystkich serdecznie. Jestem w trakcie organizacji przestrzeni w swoim sklepie i powoli dokupuje sprzęt ;) problem w tym, że za Chiny ludowe nie mogę znaleźć odpowiedniej szafy zapleczowej, w której mógłbym jednak przechowywać najważniejsze produkty. To duży dyskomfort i jak najszybciej chcę dokupić sobie taką szafę dla siebie ;) jednak postanowiłem, że stworzę najpierw wątek tutaj i poczekam, aż coś dobrego zarekomendujecie, bo jednak tak sam od siebie nie potrafię podjąć żadnej decyzji i nie mogę się na nic zdecydować. Także liczę na Waszą pomoc! Pozdrawiam!

Wyposażenie do sklepu � polećcie coś dobrego!

HellONA - 26-1-2017 at 02:47 AM

U nas w sklepie jest świetna, pojemna szafa zapleczowa kt�rą kupiliśmy sobie tutaj: probox.pl/kategoria-produktu/213/szafy-zapleczowe ;) bardzo polecam te modele, bo są idealne do praktycznie każdego rodzaju sklep�w i nie tylko. Mega lubię ten sklep bo w nim zam�wiliśmy mn�stwo r�żnego typu sprzęt�w i wszystko dotarło za jednym zamachem ;) także jak brakuje Ci jakieś wyposażenie do sklepu itp. to koniecznie odwiedź ten sklep i sobie coś zam�w jeszcze ;)

Wyposażenie do sklepu � polećcie coś dobrego!

Graniasty - 26-1-2017 at 04:23 AM

Mega spoko jest ten sklep probox.pl tak sobie wszedłem na ich ofertę i zdecydowanie mają bardzo dobrej jakości produkty ;) mają urządzenia chłodnicze, meble, naczynia, przybory.. normalnie wszystko co jest koniecznie żeby dobrze zaopatrzyć sklep czy jakiś punkt gastronomiczny. Stronka zdecydowanie laduje do ulubionych

Wyposażenie do sklepu � polećcie coś dobrego!

Wieloryb - 26-1-2017 at 07:21 AM

a jakiś czas temu moja znajoma chciała otworzyć właśnie taki punkt z posiłkami i długo szukała sklepu o podobnej ofercie. A tu proszę wchodzę przypadkiem na forum, w ten wątek i akurat mam na tacy ;p chyba podeśle jej link i zobaczymy.. może będzie tym zainteresowana ;)

Wyposażenie do sklepu � polećcie coś dobrego!

Prosiaczek - 26-1-2017 at 08:01 AM

No mega ofertę faktycznie mają w tym sklepie, naprawdę można od razu wyposażyć cały lokal rzeczami od nich.. musze się z nimi skontaktować i może faktycznie zakupię sobie sporo sprzętu bo też chciałbym dokupić sobie akcesoria żeby rozkręcić swój mini biznes