Rozmowy przy kawie

Warsaw apartments - prywatne apartamenty dla turystów z zagranicy. Kto pomoże?

Graniasty - 2-2-2017 at 07:51 AM

Witam wszystkich. Przyjedzie do mnie w wakacje grupa znajomych z zagranicy a że nie mam dużego mieszkania to chciałbym zakwaterowac ich w prywatnym apartamencie na wynajem bo hotele to jednak hotele. Zaraz beda krzyczec ze za glosno itd, a my chcemy mieć po prostu święty spokój bo nie widzielismy się sporo i trzeba nadrobić zaległości. Zna ktoś firmę albo osobe wynajmującą takie apartamenty?

Warsaw apartments - prywatne apartamenty dla turystów z zagranicy. Kto pomoże?

Designerka - 2-2-2017 at 10:17 AM

Hej. Znam, powiedz znajomym żeby wpisali sobie w necie Warsaw apartments albo w ogóle prześlij im link - http://warsawdesignapartments.pl/en/about-us/. Stronka jest anglojęzyczna wiec nie beda mieli problemu z zapoznaniem się z ofertą, a jest naprawdę fajna. Świetna alternatywa dla hoteli pod względem cen i standardu, mieszkania są zadbane, czyste, pięknie umeblowane i co najważniejsze dobrze zlokalizowane. Z mojej perspektywy to najlepsza opcja na nocleg, jak jestem w Warszawie to nie zawracam sobie nawet głowy hotelami bo nie warto.

Warsaw apartments - prywatne apartamenty dla turystów z zagranicy. Kto pomoże?

Wieloryb - 2-2-2017 at 10:44 AM

Cześć, byłem ze znajomymi w wynajmowanym apartamencie w Warszawie i zgodzę się że jest o wiele lepiej niż w hotelach. Ja przynajmniej czułem się bardziej wolny i było tak domowo. Przyjemniej wtedy się zwiedza miasto bo czujesz się jakbyś w nim mieszkał. Na warunki złego słowa powiedzieć nie mogę bo bardzo dbają o czystość, kawa herbata, woda wszystko jest. Duży plus dla kogoś kto wpadł na taki pomysł bo można nocować w lepszych warunkach i taniej niż w hotelach. Pozdrawiam serdecznie.

Warsaw apartments - prywatne apartamenty dla turystów z zagranicy. Kto pomoże?

Graniasty - 2-2-2017 at 12:06 PM

A ja myślałem że bedzie drozej... no bo jakby nie patrzeć większa niezależność, całe mieszkanie do Twojej dyspozycji. Jest jakiś haczyk czy to tylko hotele przywyczaiły mnie do drogich noclegów?

Warsaw apartments - prywatne apartamenty dla turystów z zagranicy. Kto pomoże?

Designerka - 2-2-2017 at 01:27 PM

Tak jak pisałam nie jeden albo dwa razy wynajmowałam apartament i nic mi się nie przytrafiło. Obsługa zawsze miła, zadba o to żeby mieszkanie było gotowe na Twój przyjazd a reszte juz sam wiesz. Pozdrawiam.

Warsaw apartments - prywatne apartamenty dla turystów z zagranicy. Kto pomoże?

Graniasty - 2-2-2017 at 01:41 PM

Skoro tak to trzeba spróbować :). Dzięki za pomoc, pozdrawiam.