Rozmowy przy kawie

Które śruby najlepiej trzymają i gdzie je najlepiej kupić?

Prosiaczek - 28-2-2017 at 01:57 AM

Nigdy nie byłem specjalistą od majsterkowania i jakoś zawsze nie po dordze było mi z różnego rodzaju narzędziami. Niedługo jednak chciałbym zrobić dzieciom domek na drzewie i zaznaczam chciałbym to zrobić samodzielnie. Mam już fajną instrukcje i miejsce. Pytanie tylko, które rodzaje śrub trzymają najmocniej, bo chciałbym, żeby konstrukcja był bezpieczna.

Które śruby najlepiej trzymają i gdzie je najlepiej kupić?

Master_King - 28-2-2017 at 04:19 AM

Witam, świetny pomysła z takim domkiem, jak byłem mały to zawsze o takim marzyłem, ale że okolica raczej bez drzew była, to i szanse na zbudowanie były niewielkie. Jeśli chodzi o śruby to wydaje mi się, że wiele zależy od materiału, jaki będzie wiązany, to jednak on decyduje o sile, masie i mocy...

Które śruby najlepiej trzymają i gdzie je najlepiej kupić?

Designerka - 28-2-2017 at 06:00 AM

Witajcie panowie...Jako kobieta, która od lat ma styczność z wszlkiego rodzaju pracami budowlanymi, mogę stwierdzić, że śruby rzymskie trzymają bardzo mocno, zamkowe również, nie wspominając o śrubach z głowami sześciokątnymi. Jest tego na rynku cała masa i dlatego warto wybierać uznanych producentów na rynku. O ile nazwa firmy niewiele powie klientowi detalicznemu, o tyle hurtownikowi już tak.

Które śruby najlepiej trzymają i gdzie je najlepiej kupić?

Prosiaczek - 28-2-2017 at 07:17 AM

Zgadzam się z Tobą, dlatego warto sięgać po produkty tego typu z dobrych huirtowni, co o tym myślicie?

Kt�re śruby najlepiej trzymają i gdzie je najlepiej kupić?

Niemiec_14 - 28-2-2017 at 09:22 AM

No oczywiscie, że tak. Między innymi dlatego, że ja znam się dość słabo na tych sprawach zawsze starama się prosić o pomoc sprzedawcę w danym sklepie. Na bardzo dużą pomoc i bardzo szeroki asrotyment budowlany, w tym śruby mogę liczyć tutaj sklep.metalzbyt.com.pl/439-sruby i to zdalnie. Śruby mają zawsze w pełnym zakresie, jak to przedstawiono w ofercie...

Które śruby najlepiej trzymają i gdzie je najlepiej kupić?

SukcesywnaOsoba - 28-2-2017 at 09:40 AM

Jednym słowem to bardzo dobry sklep i do tego jeszcze z tradycjami. To nie jakiś tam kiosk z kiloma śrubkami na krzyż, tylko pokaźna oferta z której często korzystają profesjonalne warsztaty, mechanicy, czy firmy budowlane. Oni już wiedzą doskonale jakich wyborów dokonywać. Mam nadzieję, że w tym sklepie kupisz wszystko co potrzeba do tego domku na drzewie.