Rozmowy przy kawie

Jakie zawory kulowe wybrać?

Smooth - 16-3-2017 at 12:30 AM

Jak człowiekowi doradza wiele osób jednocześnie to trudno jest wybrać najlepszego doradcę. A najgorzej jest jak wszyscy są obecni w jednym czasie. Ja tak właśnie mam w przypadku wyboru elementów układu hydraulicznego, który będzie wyposażeniem auta pomocy drogowej. Mam nadzieję, że Wy mi pomożecie w wyborze zaworów i tulei, bo na żywo to mi się na pewno nie uda...

Jakie zawory kulowe wybrać?

Prosiaczek - 16-3-2017 at 01:49 AM

Skąd to znam... Najlepsze jest to, że każdy doradca twierdzi, że to co on powie jest najlepsze. Pamiętam sweog czasu, że w kwestii zaworów, o które pytasz kazali mi kupić i zainstalować zawory pierwsze z brzegu. Jak się okazało instalacja była pod wysokim ciśnieniem i nie wytrzymywały one ciśnienia roboczego. Tak na marginesie to na wstępie właśnie odpowiednie zawory zamierzałem kupić samodzielnie :))))

Jakie zawory kulowe wybrać?

Smooth - 16-3-2017 at 04:40 AM

Czasami to chyba warto samemu sobie zaufac, bo okazuje się, że te wybory mogą być bardzo dobre.

Jakie zawory kulowe wybrać?

SukcesywnaOsoba - 16-3-2017 at 05:55 AM

Jeśli chcesz kupić dobre zawory i myślę, że do instalacji hydraulicznej nadadzą się zawory kulowe, to może je dostać tutaj http://www.e-hydraulika.eu/pol_m_Zawory_zawory-kulowe-365.html, oczywiście każdy element instalacji jest dostępny od ręki. Dla wszystkich, któzy przeprowadzają wszelkiego rodzaju remonty instalacji, ten sklep to prawdziwa żyła złota :))))

Jakie zawory kulowe wybrać?

Kasander - 16-3-2017 at 07:30 AM

Warto wspomnieć, że dobre zawory będą dobrze pracowały, jeśli i inne elementy instalacji będą odpowiednio przygotowane. Mam tutaj na myśli choćby zakucie przewodów, żeby były one jak najbardzije szczelne. To trudna sztuka dobrze zakuć węże...

Jakie zawory kulowe wybrać?

SukcesywnaOsoba - 16-3-2017 at 07:56 AM

Zgadzam się, źle dobrane zakuwki i tuleje mogą zespuć cały ukłąd hydrauliczny. Dlategto ja zawsze dobieram sprzęt tutaj http://www.e-hydraulika.eu/pol_m_Elementy-zlaczne_zakuwki-calowe-i-tuleje-464.html i takich problemów po prostu nie mam. Jeśli ktoś chce utrzymac instalacje w jak najlepszyum stanie technicznych, to powienien robic zakupy w tym samym sklepie.

Jakie zawory kulowe wybrać?

Niemiec_14 - 16-3-2017 at 08:39 AM

Ja tak właśnie robię...Przez wiele lat musiałem jeździć po jakiś małych warstatach i szukać narzędzi do wyremontowania instalacji i utrzymania jej we właśicywm stanie, a taki sklep miałem i mam pod ręką. Dobrze, że kilka miesięcy temu przez przypadek udało mi się do niego trafić.