Rozmowy przy kawie

Obrazy z napisami gdzie je znaleźć?

SobiePan - 17-3-2017 at 06:05 AM

Witam serdecznie. Czy orientujecie się może gdzie mogłabym znaleźć takie obrazy z hasłami. Chciałam zmienić dekorację swojego salonu i tak jakoś wypadło na napisy, które zresztą są ostatnio bardzo modne. Co polecacie?

Obrazy z napisami gdzie je znaleźć?

Prosiaczek - 17-3-2017 at 07:17 AM

Witaj. Sądzię, że najlepiej byłoby czegoś poszukać u dekoratora. Może jakiś market budowlany miałby w ofercie takie produkty, teraz jest tego pełno. Wydaje mi się jednak, że najlepiej w tym kierunku zaprezentowałby się architekt od aranżacji wnętrz.

Obrazy z napisami gdzie je znaleźć?

SukcesywnaOsoba - 17-3-2017 at 08:58 AM

Dzień dobry wszystkim. Ja jestem zdania, że najlepszym architektem jest własna wyobraźnia. W internetowym sklepie Naklejkomania myślę, że znajdziesz odpowiedni wzór. Na pewno coś sobie tam dobierzesz. Ja kupowałam tam naklejki do pokoju moich dzieci i muszę przyznać, że dzięki temu udało mi się ładnie zaaranżować wnętrze. Nowoczesny pokój dziecięcy spełnił oczekiwania moich wybrednych maluchów.

Obrazy z napisami gdzie je znaleźć?

Kasander - 17-3-2017 at 09:07 AM

Witam wszystkich. Ja też jestem za tym, aby zmienić wnętrze prostymi metodami. Widziałem obrazy z napisami w tym sklepie internetowym http://naklejkomania.eu/54-obrazy-z-cytatami-na-plotnie-canvas. Mają wiele wzorów do wyboru, jest w czym wybierać.