Rozmowy przy kawie

Jakie zajęcia dla dzieci w Warszawie?

Modnralinska - 17-3-2017 at 12:27 AM

Chcę czymś zająć moich synów żeby nie siedzieli ciagle na zmianę przed komputerem i telewizorem. Polecicie coś ciekawego? Są dosyć wybredni�

Jakie zajęcia dla dzieci w Warszawie?

Qumkaczka - 17-3-2017 at 02:33 AM

To zalezy co lubią, na pewno nie możesz na siłę ich do czegoś zmuszać bo będzie to dla nich męka jeśli będą musieli chodzić na jakieś zajęcia które kompletnie ich nie będą interesować. No i szkoda ich czasu bo na siłe na pewno nic z tego nie wyniknie. A co do propozycji nie wiem, może jakieś judo, karate, piłka nożna? Chłopcy chyba lubią głównie sport�?

Jakie zajęcia dla dzieci w Warszawie?

Anna_karenina_z_Konina - 17-3-2017 at 03:58 AM

A mi się wydaje że jak już masz płacić za jakieś zajęcia a oni mają poświęcać na nie swój wolny czas (którego pewnie nie mają za wiele ze względu na szkołę i lekcje, jak każdy dzieciak) to powinno to być coś co będzie rozwijało tkwiące w nich talenty. A co będzie najlepsze to już ty najlepiej jako matka powinnaś wiedzieć :)

Jakie zajęcia dla dzieci w Warszawie?

Designerka - 17-3-2017 at 06:19 AM

Zgadzam się w całej rozciągłości z koleżanką powyżej i nawiązując do tego mogę coś polecić. Co prawda nie konkretne zajęcia bo te powinny być faktycznie dopasowane do zainteresowań i talent�w jakie przejawiają twoje dzieciaki ale znam świetne miejsce organizujące zajęcia dla dzieci w Warszawie i to zajęcia bardzo r�żnego rodzaju. Są to na przykład zajęcia plastyczne, nauka gry na gitarze, gimnastyka korekcyjna (to wazne dla zdrowia) a także duży wyb�r zajęć ruchowych, wydaje mi się że chłopc�w może zainteresować zwłaszcza break dance czy jak to się pisze. Tutaj znajdziesz szczeg�ły, to bardzo fajna, renomowana plac�wka

Jakie zajęcia dla dzieci w Warszawie?

Anna_karenina_z_Konina - 17-3-2017 at 06:40 AM

Nie wiedziałam że jest coś takiego w Warszawie

Jakie zajęcia dla dzieci w Warszawie?

Designerka - 17-3-2017 at 08:01 AM

Nie ty jedna, ja już wielu osobom poleciłam Centrum Kultury i Tańca Oll, wszystkim znajomym mającym dzieci i nie tylko, dla dorosłych też są bardzo fajne zajęcia, specjalne dla seniorów też :)


Jakie zajęcia dla dzieci w Warszawie?

Anna_karenina_z_Konina - 17-3-2017 at 09:51 AM

Super!

Jakie zajęcia dla dzieci w Warszawie?

Modnralinska - 17-3-2017 at 11:57 AM

W takim razie muszę bliżej przyjrzeć się tej ofercie, skonsultować się z męzem i zapytać dzieci czy coś dla siebie widzą wśród tych zajeć, widze że jest ich naprawdę sporo więc na pewno coś im przypadnie do gustu :) Dzięki :)