Rozmowy przy kawie

Szukam rotacyjnego przesiewacza dla piasku

FajnaSara - 23-3-2017 at 06:45 AM

Z góry przepraszam że bede zadawać może głupie pytanie ale mało wiem o przesiewaczach a muszę zaproponować kilka ofert szefowi działu zamówień i tak potrzebuję rotacyjnego przesiewacza dla piasku. Będę wdzięczna za każdą pomoc :).

Szukam rotacyjnego przesiewacza dla piasku

Smooth - 23-3-2017 at 08:32 AM

Właściwa osoba na właściwym miejscu jak widzę :P

Szukam rotacyjnego przesiewacza dla piasku

Prosiaczek - 23-3-2017 at 09:41 AM

Hej! Poszukaj na stronie jednego z najwiekszych dystrybutor�w przesiewaczy: inzynieria.pro/. Mają w ofercie chyba wszystkie możliwe urządzenia jakie wyprodukowano, a ceny bardzo konkurencyjne. Pracuję na zam�wieniach dla kopalni i sp�łek wsp�łpracujących, brzmi poważnie ale to nic wielkiego, szukam ofert jak Ty :)

Szukam rotacyjnego przesiewacza dla piasku

FajnaSara - 23-3-2017 at 11:42 AM

Czyli znasz sie na rzeczy na pewno lepiej niż ja :). Mógłbyś mi podesłać bezpośredni link do takich przesiewaczy? Nie mam doświadczenia a sam rozumeisz ze nie chce popelnic gafy i podlozyc do wgladuczegos co bedzie niezgodne z oczekiwaniami. Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziekuje za zaangazowanie.

Szukam rotacyjnego przesiewacza dla piasku

Prosiaczek - 23-3-2017 at 02:20 PM

Znalazłem taki - inzynieria.pro/przesiewacz-dla-piasku-rotacyjny-zataczajacy-2133.html � zataczający zamawiałem chyba nawet w zeszłym roku i był to udany zakup. Dzięki innowacyjnemu kierowaniu drobin w spos�b spiralny znacznie zwiekszasie jego wydajność a do tego ma duże średnice przesiewnicy na co tez trzeba koniecznie zwracać uwagę. Mam nadzieje ze pomoglem, pozdrawiam.