Rozmowy przy kawie

Potrzebne informacje o psychoterapii Gestalt i specjalista z Warszawy!

Smooth - 5-4-2017 at 11:04 PM

Witajcie, poszukuję informacji i sprawdzonego specjalisty z zakresu psychoterapii Gestalt.

Potrzebne informacje o psychoterapii Gestalt i specjalista z Warszawy!

SobiePan - 6-4-2017 at 01:21 AM

Witaj, Gestalt, to wsparcie psychoterapeutyczne, które polega na poszerzaniu świadomości swoich uczuć, ciała i rzeczywistości. Osobiście szczerze polecam ten rodzaj leczenia, ale nie znam żadnego specjalisty z Warszawy :(

Potrzebne informacje o psychoterapii Gestalt i specjalista z Warszawy!

SukcesywnaOsoba - 6-4-2017 at 03:32 AM

Również polecam ten rodzaj psychoterapii, ponieważ pomaga ona radzić sobie z problemami życia codziennego. Kiedy było już bardzo źle, zwróciłam się o pomoc tutaj: http://psychiatrzy.pl/psychoterapia-warszawa/, dzięki specjalistom znalazłam ukojenie i spokój. To najlepsza psychoterapia Gestalt Warszawa jest miastem, w którym ludzie są w ciągłym pędzie i potrzebują pomocy w zakresie poszukiwania sensu i harmonii.

Potrzebne informacje o psychoterapii Gestalt i specjalista z Warszawy!

Prosiaczek - 6-4-2017 at 06:18 AM

Witaj, mógłbym mówić bardzo dużo o zaletach tej metody, ale najlepiej przekonać się samemu i skorzystać właśnie z oferty psychoterapeutów poleconych w poprzednim poście.

Potrzebne informacje o psychoterapii Gestalt i specjalista z Warszawy!

Smooth - 6-4-2017 at 07:39 AM

Dziękuję Wam bardzo za pomoc. Już od dłuższego czasu tułam się po różnych gabinetach i nie znalazłem czegoś odpowiedniego dla siebie. Słyszałem o tej metodzie i myślę, że warto spróbować.