Rozmowy przy kawie

Pilnie potrzebna konsultantka ślubna!

SukcesywnaOsoba - 7-4-2017 at 02:52 AM

Jak widać w temacie poszukuję bardzo pilnie konsultantki ślubnej. Już jestem na tym etapie, że koniecznie trzeba zabrać się na poważnie za organizację ślubu i wesela, bo czasu coraz mniej, a ja powiem szczerze, że kompletnie nie wiem jak się za to zabrać. Mam swoją wizję, ale potrzebuję pomocy w realizacji. Kogo polecicie?

Pilnie potrzebna konsultantka ślubna!

KameralnoscKulturalna - 7-4-2017 at 05:10 AM

Jak ja brałam ślub to takich osób za bardzo jeszcze w Polsce nie było, więc zazdroszczę, że ty możesz sobie szukać takiej pomocy, bo to wszystko naprawdę pochłania masę czasu i trudno to ogarnąć bez doświadczenia, a przecież każda z nas chciałaby organizować tylko jeden swój własny ślub w życiu, hehe…

Pilnie potrzebna konsultantka ślubna!

SukcesywnaOsoba - 7-4-2017 at 06:54 AM

No dokładnie, nigdy wcześniej za mąż nie wychodziłam, więc się na tym nie znam kompletnie dlatego szukam kogoś z doświadczeniem.

Pilnie potrzebna konsultantka ślubna!

HellONA - 7-4-2017 at 08:11 AM

Dobra i sprawdzona konsultantka ślubna to skarb największy przy organizacji wesela. Polecam Ci szukać jej tutaj: inspiro-wedding.pl. Ja zdecydowałam się na ich usługi i pół roku temu wzięłam slub i miałam przepiękną ceremonię i przyjęcie. I to wszystko dzięki nim, bo sama bym sobie nigdy w życiu z tym tak dobrze nie poradziła.