Rozmowy przy kawie

Modne buty pasujące do sportowej elegancji

Smooth - 6-4-2017 at 07:11 PM

Ello, nie wiem czy to wlasciwe miejsce na takie rozmowy, ale chciałbym się was doradzić w jednym modowym temacie. Na co dzień ubieram się raczej sportowo elegancko � tak bym to chyba okreslil. Chcialbym sobie teraz dopasować jakies fajne modne buty. Cos możecie podpowiedziec?

Modne buty pasujące do sportowej elegancji

Prosiaczek - 6-4-2017 at 07:48 PM

Ja bym poszedł w jakies mokasyny albo sportowe buty.

Modne buty pasujące do sportowej elegancji

SukcesywnaOsoba - 6-4-2017 at 08:04 PM

Nie jestem facetem, ale mogę podpowiedzieć Ci co mój facet sobie ostatnio kupil do takiego stylu ubierania się. Wejdz sobie do takiego sklepu jak ten: https://sklep.royal-shop.pl/pl/c/TOMMY-HILFIGER/366 i zobacz czy tego typu rzeczy podobają Ci się w ogole. Patrząc na mojego chłopaka mogę powiedzieć, ze prezentuje się w nich super :) nie wiem czy taki argument cie przekonuje ;)))

Modne buty pasujące do sportowej elegancji

Smooth - 6-4-2017 at 10:31 PM

Argument dość mocny � ;PPPP musze zapoznać się z tym, co przeslalas, daj mi chwile ;)

Modne buty pasujące do sportowej elegancji

SukcesywnaOsoba - 7-4-2017 at 01:10 AM

jasne ;)

Modne buty pasujące do sportowej elegancji

KameralnoscKulturalna - 7-4-2017 at 02:54 AM

Jak jesteśmy w modowym temacie, to ja z kolei proszę o wsparcie w zakresie kurtek jeansowych. Nie nosiłam ich przez wiele lat, ale ostatnio zachorowałam z powrotem na nie, ale niestety kompletnie nie wiem jakie teraz sa na topie �

Modne buty pasujące do sportowej elegancji

HellONA - 7-4-2017 at 04:05 AM

Ja mogę podac ci namiar na sklep, w ktorym się ostatnio ubieram. Nazywa się Royal Shop. Znasz?

Modne buty pasujące do sportowej elegancji

KameralnoscKulturalna - 7-4-2017 at 04:30 AM

Niestety nie�

Modne buty pasujące do sportowej elegancji

HellONA - 7-4-2017 at 05:52 AM

Okej, to masz tu konkretny link do kurtek z jeansu: https://sklep.royal-shop.pl/pl/c/PEPE-JEANS/437. Mysle, ze na pewno ktoras z nich przypadnie Ci do gustu. Sama mam kilka wersji ;) bo niestety mam slabosc do takich ciuchow. Jedna krotka, jedna dłuższa � do różnych stylizacji jak znalzal ;) a i tu masz tez markowe kurtki, bo Pepe Jeans to bardzo znana firma. Slyszałas o niej?

Modne buty pasujące do sportowej elegancji

KameralnoscKulturalna - 7-4-2017 at 08:16 AM

Tak :) na dobry początek jeansowej przygody może być ;)