Rozmowy przy kawie

Szukam niedrogich i mocnych szafek pracowniczych do szatni

Prosiaczek - 7-5-2017 at 11:07 PM

Cześć wszystkim, szukam niedrogich i dobrze wykonanych szafek do szatni dla pracowników. Zależy mi przede wszystkim na tym żeby się nie rozleciały po roku czy dwóch i były stosunkowo niedrogie. Pozdrawiam serdecznie i liczę na wasze wskazówki.

Szukam niedrogich i mocnych szafek pracowniczych do szatni

Anna_karenina_z_Konina - 7-5-2017 at 11:33 PM

No hej, w zasadzie jakich byś szafek nie kupił to i tak po pewnym czasie będą klekotać i się zestarzeja paskudnie. Nikt nie kupuje ich pod wzgledem estetyki tylko użyteczności, mają dobrze działać, nie zacinać się i tyle.

Szukam niedrogich i mocnych szafek pracowniczych do szatni

Niemiec_14 - 8-5-2017 at 01:27 AM

Nie masz racji bo zamawiałem do zakładu takie szafki - x47.pl/Szafy-wzmocnione-na-dokumenty i polecam każdemu kto ceni sobie porządną jakość. Wykonanie i użyte materiały też wysoko oceniam. Szafki stoją już pare ładnych lat i nie widać żeby cokolwiek się zmieniło w kolorze, drzwi dolegają jak dawniej i cicho się domykają. Nawet jakby na siłe czegoś szukać to nie ma sie do czego przyczepić, pozdrawiam.

Szukam niedrogich i mocnych szafek pracowniczych do szatni

Anna_karenina_z_Konina - 8-5-2017 at 01:45 AM

Wszystko ładnie i pięknie ale dałeś link do szafek na dokumenty wiec moze i rzeczywiscie są w takim stanie jak nowe bo ich użytkowanie jest inne. Szafy dla pracowników to co innego.

Szukam niedrogich i mocnych szafek pracowniczych do szatni

Niemiec_14 - 8-5-2017 at 04:35 AM

Wystarczy trochę poszukać i znajdzie się np to: x47.pl/Meble-metalowe/Szafy-ubraniowe-BHP-socjalne. Takie szafki też zamawiałem i trzymają się identycznie jak na dokumenty. Poza tym popatrz sobie na ceny, pomimo lepszej jakości nadal sa tańsze niż konkurencyjnych firm.

Szukam niedrogich i mocnych szafek pracowniczych do szatni

Smooth - 8-5-2017 at 06:18 AM

Hej, też zamawiałem szafy ubraniowe na x47.pl i jestem zadowolony. Farba nie odłazi, cała konstrukcja jest stabilna i nie rozlatuje się po czasie, a ceny o wiele niższe niż w podobnych sklepach. Polecam każdemu kto ceni sobie uczciwe sklepy :)