Rozmowy przy kawie

Gdzie można postawić samochód do profesjonalnego czyszczenia Poznań albo okolice

Master_King - 11-6-2017 at 09:31 PM

Siemka, kochani gdzie można postawić auto do profesjonalnego czyszczenia wnętrza? Mam zamiar ogarnąć wszystko: podłogi, kanapy, bagażnik i wszystkie plastikowe wykończenia na desce rozdzielczej i drzwiach, może nawet sufit bo trochę się już zabrudził. Proszę o polecanie firm sprawdzonych, najlepiej takich z których sami korzystaliście. Dzięki i pozdrawiam.

Gdzie można postawić samochód do profesjonalnego czyszczenia Poznań albo okolice

Zabka_87 - 12-6-2017 at 12:10 AM

Może zrób to sam? Będzie taniej no i ta świadomość ze zrobiło się coś własnymi rękoma..

Gdzie można postawić samochód do profesjonalnego czyszczenia Poznań albo okolice

Master_King - 12-6-2017 at 02:15 AM

Myślałem o tym ale sam nie doprowadzę auta do takiego stanu o jaki mi chodzi. Nie mam takich środków ani sprzętu.

Gdzie można postawić samochód do profesjonalnego czyszczenia Poznań albo okolice

MareczekP - 12-6-2017 at 03:48 AM

Witam, bardzo dobrze radzi sobie ta firma - http://ecomyjnia-poznan.pl/dla-auta/czyszczenie-tapicerki-samochodowej/, korzystałem kilka razy i musze przyznać że jak na taką cenę oferują najbardziej dokładne czyszczenie samochodu Poznań nie ma dla nich konkurencji także pod względem cen, bo za usługę właśnie takiego gruntownego czyszczenia zapłacisz mniej wiecej o połowę mniej niż w innych zakładach. Naprawdę polecam.

Gdzie można postawić samochód do profesjonalnego czyszczenia Poznań albo okolice

Niemiec_14 - 12-6-2017 at 05:22 AM

Podpisuję się pod tą opinią bo do Bogucki Eco Wash jeżdżę mniej wiecej co rok z każdym autem i nie zamieniłbym tej firmy na żadną inną. Usługi wykonywane są szybko, starannie i profesjonalnie. Tak sobie grzebie w pamieci zeby znaleźc jakiś minus, albo do czegoś się przyczepić ale nic nie przychodzi mi do głowy, wiec firma musi być solidna :P

Gdzie można postawić samochód do profesjonalnego czyszczenia Poznań albo okolice

Master_King - 12-6-2017 at 07:08 AM

Widze że zajmują się nie tylko autami a to się nawet lepiej składa bo dostałem od ojca stare dywany i gdyby je doprowadzić do porządku to fajnie wyglądałyby w salonie. Musze to przemyslec ale fajnie ze pojawiła się perspektywa.