Rozmowy przy kawie

Szukam najlepszej agencji pracy w Holandii

Prosiaczek - 19-6-2017 at 11:05 PM

Chciałbym trochę dorobić na terenie Holandii, podobno dobrze tam płacą za typowe prace sezonowe, a i podejście do takiego pracownika jest ludzkie, chyba najważniejsze według mnie. Nadal mam jednak obawy o bezpieczeństwo. Jesteście w stanie polecić jakąś dobrą agencję?

Szukam najlepszej agencji pracy w Holandii

Designerka - 20-6-2017 at 01:29 AM

Wybieraj firmy doświadczone ze swojej okolicy albo takie działający na terenie całego kraju. To według mnie jedyna opcja upewnienia się, że będzie bezpiecznie.

Szukam najlepszej agencji pracy w Holandii

Master_King - 20-6-2017 at 04:02 AM

Cześć! Jeśli poszukujesz najlepszej agencji pracy w Holandii to według mnie powinieneś zainteresować się tą ofertą marvelpc.pl/praca-w-holandii.html. Organizują wszystko, od pracy, przez zakwatetowanie, transport, a nawet dają stosowne druki p�źniej do ubiegania się o zwrot podatku. Wsztystko w pakiecie, bez prowizji, ze stałym kontaktem opiekuna danej grupy. Jak dla mnie godne uwagi miejsce.

Szukam najlepszej agencji pracy w Holandii

Prosiaczek - 20-6-2017 at 06:30 AM

Na czy polega ten transport? Oni podstawiają jakieś autokary? Po drugie czy to zakwaterowanie jest drogie?

Szukam najlepszej agencji pracy w Holandii

Master_King - 20-6-2017 at 07:02 AM

Wszystko masz dokładnie opisane na stronie. Możesz skorzystać z ich tranportu albo na własną rękę. Koszty zakwaterowania są niewielkie, 2-3 dni pracy i zapominasz o tym.