Rozmowy przy kawie

W jakiej aptece internetowej warto kupować produkty dla niemowlaka?

Anna_karenina_z_Konina - 31-10-2016 at 02:36 AM

Jako mama która nie ma z kim zostawić kilkumiesięcznego niemowlęcia nie bardzo mogę biegać po stacjonarnych aptekach żeby porównywać ceny i stać w kolejkach, a wiadomo, że takie dziecko potrzebuje wiele produktów z apteki, choćby do pielęgnacji ciała. Możecie polecić jakąś aptekę internetową w której będę mogła wygodnie kupić produkty dobrej jakości?

W jakiej aptece internetowej warto kupować produkty dla niemowlaka?

Designerka - 31-10-2016 at 05:27 AM

Wydaje mi się że każda apteka internetowa będzie dobra ale musisz szukać dobrze zaopatrzonych bo nie będzie ci się opłacało zamawiać kilku rzeczy w jednej a jak nie będą mieć to kolejne w innych, koszty wysyłki będą duże. No i wygodniej jest zrobić raz na jakiś czas większe zakupy niż często mniejsze

W jakiej aptece internetowej warto kupować produkty dla niemowlaka?

Anna_karenina_z_Konina - 31-10-2016 at 08:09 AM

To prawda, dlatego właśnie miałam nadzieję że ktoś mi poleci dobre miejsce :)

W jakiej aptece internetowej warto kupować produkty dla niemowlaka?

HellONA - 31-10-2016 at 08:55 AM

Może apteka Gemini będzie Ci odpowiadać, w jej asortymencie jest dużo rzeczy dla niemowląt. Faktycznie to może być duże udogodnienie zwłaszcza dla mam które nie mają z kim zostawić dzieci. Choć ja kupuje przez net głównie dla oszczędności i dlatego, że mieszkam w małym mieście w którym nie wszystko jest

W jakiej aptece internetowej warto kupować produkty dla niemowlaka?

Anna_karenina_z_Konina - 31-10-2016 at 11:10 AM

To jasne, ja tez w sumie wolałam kupować przez net jeszcze przed urodzeniem dziecka ale kupowałam inny asortyment :) raczej ciuchy i kosmetyki, a to znajdowałam bez problemu

W jakiej aptece internetowej warto kupować produkty dla niemowlaka?

HellONA - 31-10-2016 at 01:32 PM

W Aptece Gemini znajdziesz dla dzieci dużo produktów, na przykład taką emulsję do ciała https://www.aptekagemini.pl/emolium-emulsja-do-ciala-400ml-18754.html którą można stosować już od początku życia dziecka, sama nie wiem czy się nie zaopatrzyć w ten produkt bo mam wrazliwą skórę a nawilżenie potrzebne:)

W jakiej aptece internetowej warto kupować produkty dla niemowlaka?

Anna_karenina_z_Konina - 31-10-2016 at 03:45 PM

Taki produkt na razie mam, choć innej firmy, ale na pewno przyda mi się aspirator frida, już dawno słyszałam o nim wiele dobrego i planowałam go kupić ale jakoś tak mi się schodziło, zresztą do tej pory moje dziecko nie mialo kataru więc nie było potrzeby używać takich produktów. W każdym razie dziękuję bardzo za pomoc i rozmowę. Pozdrawiam :)

W jakiej aptece internetowej warto kupować produkty dla niemowlaka?

HellONA - 31-10-2016 at 04:08 PM

Nie ma za co :)