Rozmowy przy kawie

Poszukuje balkonika kroczącego dla osoby z problemami z chodzeniem.

Kasander - 30-8-2017 at 02:27 AM

Moja mama jako że jest osobą starszą ma problemy z chodzeniem. Lekarz powiedział że aby odciążyć nogi i pomoc mamie samodzielnie się poruszać można kupić balkonik. Chciał bym coś konkretnego żeby było to bezpieczne rozwiązanie. Co mi polecicie?

Poszukuje balkonika kroczącego dla osoby z problemami z chodzeniem.

Designerka - 30-8-2017 at 03:03 AM

Nie ma u ciebie w mieście sklepu ze sprzętem do rehabilitacji? Najlepiej chyba kupić coś takiego na miejscu bo będziesz w stanie na żywo zobaczyć jaka jest jakość wykonania. Chyba że macie jakiś konkretny sklep internetowy.

Poszukuje balkonika kroczącego dla osoby z problemami z chodzeniem.

HellONA - 30-8-2017 at 05:59 AM

Mój tata używa balkonika. Kupiliśmy taki fajny na kółkach i naprawdę dużo mu to ułatwia. Miał problemy z chodzeniem a teraz dzięki temu potrafi sam pójść na zakupy itp. Dla osób starszych jest to jak zbawienie.

Poszukuje balkonika kroczącego dla osoby z problemami z chodzeniem.

Astronauta - 30-8-2017 at 06:41 AM

Jak chcesz kupić taki balkonik kroczący to warto znaleźć jakiś sklep medyczny. Możesz sprawdzić https://www.ortomedyczny.pl/balkoniki-rehabilitacyjne-i-chodziki-c-7_12.html bo tam w ofercie widziałem takie rzeczy. Nie wiem czym się sugerować przy wyborze więc tu nie pomogę.

Poszukuje balkonika kroczącego dla osoby z problemami z chodzeniem.

Wieloryb - 30-8-2017 at 07:57 AM

Balkonik musi być lekki, wytrzymały i mieć bardzo stabilną konstrukcję. Jak by nie patrzeć człowiek opiera się na nim całym ciałem więc ryzyko upadku nie wchodzi w grę.

Poszukuje balkonika kroczącego dla osoby z problemami z chodzeniem.

Kasander - 30-8-2017 at 10:10 AM

Widziałem taki model w sklepie u mnie w mieście tylko jego cena była kosmiczna. Słyszałem że w internecie ceny są trochę niższe dlatego szukam właśnie w ten sposób. Dzięki wielkie za pomoc, zobaczę co tam mają i może coś wybiorę.