Rozmowy przy kawie

Gdzie polecacie kupić oryginalne kolczyki z kryształkami Swarovskiego?

Qumkaczka - 26-9-2017 at 01:15 AM

Hej dziewczyny. Pewnie nie jedna z was kupowała biżuterię w internecie i może doradzicie mi, gdzie znajdę kolczyki jak w temacie? Widziałam kiedyś coś podobnego u jubilera i bardzo mi się spodobały. Znacie jakiś sprawdzony sklep internetowy?

Gdzie polecacie kupić oryginalne kolczyki z kryształkami Swarovskiego?

Anna_karenina_z_Konina - 26-9-2017 at 02:41 AM

Powiem ci że ja podchodzę z dużym dystansem to robienia zakupów w internecie. Nie wiem jak jest z tymi kryształkami ale myślicie że dołączają do tego jakieś certyfikaty? Jeżeli tak to znaleźć tylko jakiś zwykły sklep który ma dobre ceny i powinno być ok ;)

Gdzie polecacie kupić oryginalne kolczyki z kryształkami Swarovskiego?

HellONA - 26-9-2017 at 05:01 AM

Mi bardzo podoba się lapis lazuli na bransoletce którą ostatnio kupiłam. Nawiązując do tematu to zamawiałam na https://myness.pl/pl/c/Lapis-lazuli/2178408 ale wydaje mi się że powinnaś znaleźć tam też kolczyki bo sklep ma bogatą ofertę i są tam ozdoby ze stajni Swarovskiego.

Gdzie polecacie kupić oryginalne kolczyki z kryształkami Swarovskiego?

MareczekP - 26-9-2017 at 05:46 AM

Zamawiałem coś takiego dla mojej mamy i jeżeli chodzi o kolczyki z kryształkami Swarovskiego to na pewno znajdziesz je na tej stronie co pisze koleżanka wyżej. Dla bardziej leniwych masz na https://myness.pl/pl/c/Krysztaly-Swarovski/2178380. Jestem pewien że są to oryginalne wyroby.

Gdzie polecacie kupić oryginalne kolczyki z kryształkami Swarovskiego?

Qumkaczka - 26-9-2017 at 08:22 AM

O i super. Patrzyłam przed chwila na stronie i nawet nie sądziłam że będą one taki tanie. Wiem też ze nie jest to żadne kamień szlachetny ale mimo wszystko, cena w sklepie stacjonarnym była prawie dwa razy wyższa.

Gdzie polecacie kupić oryginalne kolczyki z kryształkami Swarovskiego?

Graniasty - 26-9-2017 at 10:25 AM

Wiesz jak to w internecie, odchodzi ci bardzo dużo kosztów prowadzania działalności więc marża na produkcie tez jest dużo niższa. Może kiedyś internet całkowicie wyprze sprzedaż detaliczna w sklepach stacjonarnych chociaż akurat to może być ciężkie do osiągnięcia.