Rozmowy przy kawie

Gdzie kupię dobrej jakości półśpiochy?

Modnralinska - 22-11-2017 at 08:42 PM

Jak zaznaczyłam w temacie, szukam dobrej jakości półśpiochów. Najlepiej wykonanych w 100% z bawełny. Chodzi o delikatne i nie podrażniające skóry w końcu chodzi o maluszka. Macie jakieś sprawdzone sklepy internetowe? Na stacjonarne nie mam czasu.

Gdzie kupię dobrej jakości półśpiochy?

Qumkaczka - 22-11-2017 at 11:25 PM

Doskonale Cię rozumiem i myślę, że żadna inna mama wychowująca malucha nie ma czasu na chodzenie po sklepach. Też szukam jakiegoś nowego sklepu internetowego, bo ten, z którego korzystałam wcześniej właśnie został zamknięty.

Gdzie kupię dobrej jakości półśpiochy?

Kasander - 22-11-2017 at 11:56 PM

Z tego co wiem to moja żona kupuje półśpiochy pod tym linkiem https://wyprawkowy.pl/polspiochy-376. Sklep na pewno warty polecenia w niskiej cenie mają najwyższej jakości ubranka. No i oczywiście dbają oni o odpowiedni materiał, który nie będzie podrażniał skóry dziecka. Oczywiście możesz też liczyć na ogrom wzorów, kolorów i krojów. Jeżeli jesteś fanką dziecięcej mody to na pewno będziesz miała w czym wybierać. Aha, no i dostawa jest świetna zdarza się, że ubranka są już następnego dnia w domu.

Gdzie kupię dobrej jakości półśpiochy?

Modnralinska - 23-11-2017 at 01:50 AM

A jak jest z rozmiarówką? Są tam śpiochy dla dzieci w różnym wieku?

Gdzie kupię dobrej jakości półśpiochy?

Kasander - 23-11-2017 at 03:06 AM

Tak, oczywiście! Jak nie mieliby dużego wyboru rozmiarów to wcale nie polecałbym Ci sklepu. Ubierzesz u nich zarówno maluszka, jak i roczne, a nawet starsze dziecko. Włącz sobie stronkę i zrób research. Gwarantuję, że od nadmiaru jeszcze zachorujesz :)

Gdzie kupię dobrej jakości półśpiochy?

SukcesywnaOsoba - 23-11-2017 at 04:32 AM

Też kupuję rzeczy dla dziecka w sklepie wyprawkowy.pl! Rozmiarów jest sporo, wzorów jeszcze więcej. Co ciekawe, w sklepie znajdziesz nawet coś dla siebie! Mają zakładkę dla mam, a tam wygodna bielizna ułatwiająca karmienie, rzeczy do higieny, koszule ciążowe. Naprawdę ich oferta jest ogromna. Zaletą są też niskie ceny przy wysokiej jakości produktów. Sama byłam zaskoczona. Tym bardziej, że koleżanka polecała mi wyłącznie najdroższe marki, a ja poszłam swoją drogą i okazało się, że postąpiłam słusznie.

Gdzie kupię dobrej jakości półśpiochy?

Kasander - 23-11-2017 at 06:31 AM

Aha, pamiętaj oczywiście dokładnie sprawdzić rozmiarówkę! Wiesz jak to jest, rozmiar rozmiarowi często jest nierówny. Wiem, że dziecko szybko rośnie, ale po co bezsensownie wydawać pieniądze.

Gdzie kupię dobrej jakości półśpiochy?

Modnralinska - 23-11-2017 at 07:53 AM

Dzięki za pomoc! Zrobiłam już spore zakupy, teraz czekam na kuriera:)