Rozmowy przy kawie

Dobre buty sportowe � opinie o airmax i innych.

Master_King - 18-2-2019 at 01:36 AM

chcę zacząć uprawiać sporty, biegać, być bardziej aktywny� no i przydałyby mi się jakieś dobre buty. Te, które mam, niespecjalnie się nadają do biegania. Wcześniej praktycznie nie nosiłem butów sportowych czy adidasów, więc nie wiem gdzie i czego szukać. Oczywiście do głowy przychodzą mi najpierw popularne marki, na przykład Nike. Ale czy warto inwestować w airmaxy?

Dobre buty sportowe � opinie o airmax i innych.

Niemiec_14 - 18-2-2019 at 04:07 AM

są jeszcze różne modele, ja mam ten: https://ctxsport.com/produkt/buty-nike-air-max-sequent-3/. W sieci krążą same dobre opinie o butach nike air max i w sumie się z nimi zgadzam. Mają miękką cholewkę i zmieniają się w zależności od podłoża. Pamiętaj, że od butów w dużej mierze zależy twoja postawa i płynność ruchu. Szczególnie przy dłuższym bieganiu można to wyraźnie odczuć.

Dobre buty sportowe � opinie o airmax i innych.

Wieloryb - 18-2-2019 at 05:27 AM

ja jeszcze polecam koledze, żeby się nie przetrenował. Wiele razy słyszałem historie, kiedy ktoś nagle chce zacząć być fit i stawia na ruch, ale nie ma do tego przygotowania. Musisz powoli wdrażać się w treningi. Jeśli wcześniej prawie nie miałeś kontaktu ze sportem � najpierw pobiegaj 10 minut, potem 15. Powoli zwiększaj dystanse. Dbaj też o dietę i nawodnienie organizmu.

Dobre buty sportowe � opinie o airmax i innych.

Master_King - 18-2-2019 at 07:19 AM

dzięki bardzo za wskazówki, przydadzą się.;) a polecicie jeszcze jakiś model butów dla dziewczyny? Nie będę biegać sam.;)

Dobre buty sportowe � opinie o airmax i innych.

HellONA - 18-2-2019 at 07:53 AM

ja noszę Gazelle i są fajne na poranny jogging. A na trening zawsze warto brać ze sobą butelkę wody i coś odżywczego. Trzeba mieć dobre buty i warto zbierać opinie, to fakt. Ale nie pomijaj też innych części przygotowania, ważne jest coś więcej od samego stroju. Powodzenia!

Dobre buty sportowe � opinie o airmax i innych.

MareczekP - 18-2-2019 at 09:13 AM

to ja od siebie jeszcze dodam, że trzeba dobrać odpowiedni rozmiar. Nawet najlepszy model w złym rozmiarze będzie problematyczny. Najlepiej korzystać z oficjalnej tabeli rozmiarów danej marki i sobie zmierzyć stopę.

Dobre buty sportowe � opinie o airmax i innych.

HellONA - 18-2-2019 at 12:02 PM

nooo, dokładnie. Szczególnie, że te rozmiarówki bywają różne. Mam kilka par butów, każde w innym rozmiarze. Szpilki inne, sportowe inne. Trzeba być czujnym.

Dobre buty sportowe � opinie o airmax i innych.

Master_King - 18-2-2019 at 03:00 PM

gazelle zamówimy na pewno, co do air maxów to jeszcze się będę zastanawiać, przejrzę inne opcje. Dzięki, zobaczymy jak to wyjdzie.;)