Rozmowy przy kawie

Czy warto odwiedzić salon mercedesa w Poznaniu i kupić nowe auto?

Master_King - 8-9-2019 at 10:35 PM

Cześć wszystkim. Mam starszego już trochę merola na stanie i chyba czas najwyższy rozejrzeć się za czymś nowym, tej samej marki. Jak myślicie, warto wybrać się do salonu i kupić coś nowego czy może lepiej używane?

Czy warto odwiedzić salon mercedesa w Poznaniu i kupić nowe auto?

Niemiec_14 - 9-9-2019 at 01:23 AM

Według mnie zawsze warto kupować nowe samochody. Są warte swojej ceny, bo dostajesz długą gwarancję i masz pewną historię. Wiesz jak to jest z używanymi, różnie można trafić.

Czy warto odwiedzić salon mercedesa w Poznaniu i kupić nowe auto?

Master_King - 9-9-2019 at 03:27 AM

No niby tak, ale obawiam się, że koszty mogą być nie na moją kieszeń niestety :/

Czy warto odwiedzić salon mercedesa w Poznaniu i kupić nowe auto?

MareczekP - 9-9-2019 at 04:22 AM

To już zależy tak naprawdę od tego, co masz na myśli, pisząc o używanym aucie. Roczny też używany. Sam kilka razy kupowałem już w poznańskim salonie mercedesa i nie uważam, żeby było jakoś drogo. Masz gwarancję, darmowe serwisy, tańsze ubezpieczenie, często wynegocjuje się jeszcze jakieś rabaty.

Czy warto odwiedzić salon mercedesa w Poznaniu i kupić nowe auto?

Master_King - 9-9-2019 at 05:55 AM

No to takim gadaniem chyba mnie zmotywowałeś do tego, żeby się zdecydować :D

Czy warto odwiedzić salon mercedesa w Poznaniu i kupić nowe auto?

MareczekP - 9-9-2019 at 06:30 AM

Co prawda ja jeżdżę do dealera mercedesa w Krakowie, ale faktycznie zgadzam się z tym, że nie ma to jak nowy samochód. Współczesny rynek używanych został mocno wypaczony przez nieuczciwych sprzedających. Ryzykuje się bardzo dużo. Auta z niepewną historią mogą być montowane z kilku, jak dojdzie do kolizji, to lepiej nie myśleć, co może się stać�

Czy warto odwiedzić salon mercedesa w Poznaniu i kupić nowe auto?

Master_King - 9-9-2019 at 06:45 AM

No dobra, a gdzie konkretnie polecacie się wybrać? Są jakieś różnice pomiędzy takimi salonami?

Czy warto odwiedzić salon mercedesa w Poznaniu i kupić nowe auto?

Niemiec_14 - 9-9-2019 at 07:05 AM

Polecam zajrzeć sobie na tę stronę dealerzyaut.pl, masz dane kontaktowe salonów, którym moim zdaniem warto zaufać. Często korzystam bo sam jeżdżę od czasu do czasu serwisować też auta w ASO. Ale ogólnie mają dobre podejście do klienta. Mnóstwo rabatów można dostać na samochody i wiele możliwości ich finansowania.

Czy warto odwiedzić salon mercedesa w Poznaniu i kupić nowe auto?

Master_King - 9-9-2019 at 07:54 AM

Ogromne dzięki Panowie za Waszą pomoc! Wybiorę się do salonu podpytać co i jak. Kto wie, może już niedługo w moim garażu będzie stało coś nowiutkiego :D Jeszcze raz baaaardzo dziękuję i pozdrawiam.