Rozmowy przy kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Co myślicie o tabletkach na powiększenie penisa � Bigger Size?
Smooth
Junior Member
**


Avatar


Posts: 37
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 17-9-2017 at 08:20 PM
Co myślicie o tabletkach na powiększenie penisa � Bigger Size?


Cześć wsystkim! Jak już pewnie część z Was się domyśliła po tytule tematu� zmagam się z nieco przykrótkim penisem. Niby według statystyk mieszczę się w średniej, ale jaoś mnie to specjalnie nie zadawala. Wiadomo, dla każdego meżczyzny wielkość jego przyrodzenia jest odzwierciedleniem jego męskości i ja o nią teraz chciałbym właśnie zadbać. Poszperałem trochę po internecie, znalazłem różne metody na powiększanie, aż w końcu trafiłem na tabletki Bigger Size. Szczerze przyznam, to chciałem uniknąć wszelkich piguł i operacji, ale coś mnie tak tknęło, że może i rzeczywiście te byłyby dobre?
View user's profile View All Posts By User
Prosiaczek
Junior Member
**


Avatar


Posts: 46
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 17-9-2017 at 10:07 PM
Co myślicie o tabletkach na powiększenie penisa � Bigger Size?


A czego się boisz, może od tego zacznijmy? Nie pytam o operację, bo tutaj myślę przyczyny są jasne, ale tabletki?
View user's profile View All Posts By User
Smooth
Junior Member
**


Avatar


Posts: 37
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 18-9-2017 at 12:05 AM
Co myślicie o tabletkach na powiększenie penisa � Bigger Size?


Wiesz, nie chciałbym w siebie pakować jakieś chemikalia. Wystarczy, że mamy ich tyle w pożywieniu� Dodatkowo wiesz, wydaje mi się, że tkaa chemia też może podziałać negatywnie na całe przyrodzenie.
View user's profile View All Posts By User
Prosiaczek
Junior Member
**


Avatar


Posts: 46
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 18-9-2017 at 02:18 AM
Co myślicie o tabletkach na powiększenie penisa � Bigger Size?


Gdyby to była chemia, to może. Ale większość takich specyfików to są produkty pochodzenia roślinneg. I Bigger Size jest właśnie przykładem takiego suplementu diety, który ma przede wszystkim naturalny skład.
View user's profile View All Posts By User
Kasander
Junior Member
**


Avatar


Posts: 33
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 18-9-2017 at 04:53 AM
Co myślicie o tabletkach na powiększenie penisa � Bigger Size?


Potwierdzam, ja sam korzystałem z tabletek Bigger Size i byłem z nich bardzo zadowolony. Teraz cieszę się dużą, naprawdę dużą erekcją. Dodatkowo łatwiej kontroluję swoje reakcje. Kiedyś był też problem z tym, że po prostu niekontrolowanie dostawałem orgazmu. Zdajecie sobie sprawę, jakie to musiało być� straszne?
View user's profile View All Posts By User
Smooth
Junior Member
**


Avatar


Posts: 37
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 18-9-2017 at 06:45 AM
Co myślicie o tabletkach na powiększenie penisa � Bigger Size?


Na pewno krępujące� sam czasem tylko mam z tym problem, no ale jednak największy problem z najmniejszym� Że tak to przewrotnie ujmę. A słuchajcie, znacie jakąś dobrą ofertę tych tabletek? Bo ja je znalazłem za 250, ale widziałe też i za 200�
View user's profile View All Posts By User
Kasander
Junior Member
**


Avatar


Posts: 33
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 18-9-2017 at 07:56 AM
Co myślicie o tabletkach na powiększenie penisa � Bigger Size?


Strasznie potrafią zdzierać� Słuchaj, dużo taniej Bigger Size znajdziesz pod adresem https://intymnosc.pl/pl/tabletki-i-kremy-na-powiekszanie-penisa/1654-biggersize-60-tabletek.html. Generalnie t jest odnośnik do sklepu erotycznego. Możesz tam kupić naprawdę fajne akcesoria, no i jak sam widisz, wspomagacze męskości :) Ceny mają zupełnie przyzwoite, a ich produkty pochodzą od renomowanych producentów. A ten suplement masz dokładnie opisany, co zawiera, jaikie odnosi skutki� nic tylko brać i rosnąć w siłę ;)
View user's profile View All Posts By User
Smooth
Junior Member
**


Avatar


Posts: 37
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 18-9-2017 at 08:38 AM
Co myślicie o tabletkach na powiększenie penisa � Bigger Size?


No liczę na to :) Dzięki wielkie, panowie. Pozdrawiam!
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 50.1% - SQL: 49.9%]