Rozmowy przy kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Czy łóżka piętrowe są bezpieczne?
FajnaSara
Junior Member
**


Avatar


Posts: 10
Registered: 10-6-2015
Location: Zakopane
Member Is Offline


[*] posted on 29-11-2016 at 08:26 AM
Czy łóżka piętrowe są bezpieczne?


jak uważacie, czy łózka pietrowe są bezpieczne? Ja potrafię wyobrazić sobie milion groźnych sytuacji. Dziecko spada, potyka się na drabince, uderza głową w sufit i traci przytomność� jest naprawdę DUŻO opcji. Ale moje dzieci są uparte i marzą o takim łóżku. Mąż twierdzi, że panikuję. A wy co myślicie???
View user's profile View All Posts By User
Designerka
Junior Member
**


Avatar


Posts: 9
Registered: 10-6-2015
Location: Jaroslawiec
Member Is Offline


[*] posted on 29-11-2016 at 10:09 AM
Czy łï¿½żka piętrowe są bezpieczne?


bez urazy, ale ja także sądzę, że panikujesz. Spokojnie!;) gdyby tak patrzeć to na dzieci czeka milion zagrożeń i są dosłownie wszędzie. My swoim pociechom kupiliśmy łï¿½żka piętrowe drewniane i chociaż mija już od tego parę lat to nigdy nie było żadnego wypadku. Nigdy! A mamy dw�jkę bardzo energetycznych dzieci, kt�re nie są ostrożne i szaleją bez opamiętania� przede wszystkim pamiętaj, by dać im trochę pożyć. Łï¿½żka piętrowe są świetną bazą do zabawy i nie dziwię się, że tyle os�b o nich marzy.
View user's profile View All Posts By User
HellONA
Junior Member
**


Avatar


Posts: 9
Registered: 10-6-2015
Location: Olsztyn
Member Is Offline


[*] posted on 29-11-2016 at 11:02 AM
Czy łï¿½żka piętrowe są bezpieczne?


no troszkę panikujesz.;) my kupowaliśmy tanie łï¿½żka dla dzieci � ale zwracaliśmy oczywiście uwagę na poziom bezpieczeństwa. Barierki muszą być, koniecznie. Stelaż trwały i stabilny. Popytaj trochę w firmie, gdzie kupujesz, o ich standardy i jakość materiałï¿½w. Wtedy będziesz spokojniejsza, a dzieci na pewno nie zrobią sobie krzywdy�;)
View user's profile View All Posts By User
FajnaSara
Junior Member
**


Avatar


Posts: 10
Registered: 10-6-2015
Location: Zakopane
Member Is Offline


[*] posted on 29-11-2016 at 01:54 PM
Czy łóżka piętrowe są bezpieczne?


może macie rację, panikuję. Spróbuję się trochę przełamać, wiem, że nie powinnam przesadzać, bo to niezdrowe dla mnie i dla dzieci�
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 35.4% - SQL: 64.6%]