Rozmowy przy kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Czy warto kupować używane maszyny stolarskie?
Master_King
Junior Member
**


Avatar


Posts: 27
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 16-2-2017 at 10:39 PM
Czy warto kupować używane maszyny stolarskie?


Od jakiegoś czasu bardzo pochłonęła mnie sztuka stolarska. Lubię po prostu wieczorem usiąść w warsztacie i pogrzebać sobie tworząc to i owo. Jak się okazuje to to i owo tak się spodobało niektórym osobom, że przychodzą i pytają, gdzie mozna składać zamówienia na kolejne produkty. Pomyślałem, że mógłbym z tej umiejętności zrobić użytek, tylkopotrzebuje odpowiednich maszyn. Jak myślicie, czy warto kupować używany sprzęt stolarski?
View user's profile View All Posts By User
Kasander
Junior Member
**


Avatar


Posts: 33
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 17-2-2017 at 12:55 AM
Czy warto kupować używane maszyny stolarskie?


Jak każdy tak i stolarze lubią mieć coś co będzie należało tylko do nich. Jest tutaj mowa raczej o drobnym sprzęcie, który wykorzystuje się w czasie codziennej pracy.Jeśli chodzi o większy sprzęt, to akurat tutaj nie ma to zbytnio znaczenia, pod warunkiem oczywiście, że sam sprzęt jest odpowiednio przygotowany...
View user's profile View All Posts By User
Master_King
Junior Member
**


Avatar


Posts: 27
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 17-2-2017 at 01:54 AM
Czy warto kupować używane maszyny stolarskie?


No tak, trochę się znam na maszynach, ale nie na tyle, żeby móc sosądzić czy dana maszyna stolarska nadaje się do kupienia. Kto mi p;omoże w tej kwestii?
View user's profile View All Posts By User
Anna_karenina_z_Konina
Junior Member
**


Avatar


Posts: 10
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 17-2-2017 at 02:39 AM
Czy warto kupować używane maszyny stolarskie?


Ocena maszyny stolarskiej jest trudna, tym bardziej, że rzadko kiedy jest możliwość jej włączenia zanim się kupi. Trzeba więc wierzyć na słowo, że wszystko jest sprawne i działa jak należy. Według mnie ważny, a nawet najwazniejszy jest serwis, który powinien gwarantować sprawność maszyny przez długi okres jej użytkowania.
View user's profile View All Posts By User
Wieloryb
Junior Member
**


Avatar


Posts: 9
Registered: 10-6-2015
Location: Pila
Member Is Offline


[*] posted on 17-2-2017 at 03:43 AM
Czy warto kupować używane maszyny stolarskie?


Jeśli w grę wchodzą używane maszyny stolarskie, to bezwzględnie warto je kupić tutaj mtm-maszyny.pl/pl/6-maszyny-uzywane, gdzie wszystkie są odpowiednio sprawdzane przed sprzedażą i nie będą dla klienta niespodzianką. Cała transkacja jest przejrzysta i pozwala szybko rozpocząć pracę na danej maszynie. Jest ich naprawdę bardzo dużo.
View user's profile View All Posts By User
KameralnoscKulturalna
Junior Member
**


Avatar


Posts: 11
Registered: 10-6-2015
Location: Antoniewo
Member Is Offline


[*] posted on 17-2-2017 at 05:59 AM
Czy warto kupować używane maszyny stolarskie?


Miałam okazję widieć ich ofertę i jest tego cała masa, jeśli chodzi o profesjonalny sprzęt. Myślę, że z czymś takim to spokojnie możesz uderzać w używane maszyny. Tak na marginesie takie domowe produkcje zyskują coraz więcej na popularności, a to z tego powodu, że ilosc wypuszczonych na rynek egzemplarzy jest mała, a ludzi to właśnie cenią :)))
View user's profile View All Posts By User
SukcesywnaOsoba
Junior Member
**


Avatar


Posts: 24
Registered: 10-6-2015
Location: Zabrze
Member Is Offline


[*] posted on 17-2-2017 at 08:32 AM
Czy warto kupować używane maszyny stolarskie?


Zgadzam się z Tobą, tak właśnie jest. A jak masz połączenie taelntu i dobrej maszyny, to może wyjść coś co bedzie bardzo ciekawe, jak widać na powyższym przykładzie.
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 45.8% - SQL: 54.2%]