Rozmowy przy kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Gdzie można postawić samochód do profesjonalnego czyszczenia Poznań albo okolice
Master_King
Junior Member
**


Avatar


Posts: 27
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 11-6-2017 at 09:31 PM
Gdzie można postawić samochód do profesjonalnego czyszczenia Poznań albo okolice


Siemka, kochani gdzie można postawić auto do profesjonalnego czyszczenia wnętrza? Mam zamiar ogarnąć wszystko: podłogi, kanapy, bagażnik i wszystkie plastikowe wykończenia na desce rozdzielczej i drzwiach, może nawet sufit bo trochę się już zabrudził. Proszę o polecanie firm sprawdzonych, najlepiej takich z których sami korzystaliście. Dzięki i pozdrawiam.
View user's profile View All Posts By User
Zabka_87
Junior Member
**


Avatar


Posts: 3
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 12-6-2017 at 12:10 AM
Gdzie można postawić samochód do profesjonalnego czyszczenia Poznań albo okolice


Może zrób to sam? Będzie taniej no i ta świadomość ze zrobiło się coś własnymi rękoma..
View user's profile View All Posts By User
Master_King
Junior Member
**


Avatar


Posts: 27
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 12-6-2017 at 02:15 AM
Gdzie można postawić samochód do profesjonalnego czyszczenia Poznań albo okolice


Myślałem o tym ale sam nie doprowadzę auta do takiego stanu o jaki mi chodzi. Nie mam takich środków ani sprzętu.
View user's profile View All Posts By User
MareczekP
Junior Member
**


Avatar


Posts: 6
Registered: 28-5-2015
Location: Bartoszyce
Member Is Offline


[*] posted on 12-6-2017 at 03:48 AM
Gdzie można postawić samochód do profesjonalnego czyszczenia Poznań albo okolice


Witam, bardzo dobrze radzi sobie ta firma - http://ecomyjnia-poznan.pl/dla-auta/czyszczenie-tapicerki-samochodowej/, korzystałem kilka razy i musze przyznać że jak na taką cenę oferują najbardziej dokładne czyszczenie samochodu Poznań nie ma dla nich konkurencji także pod względem cen, bo za usługę właśnie takiego gruntownego czyszczenia zapłacisz mniej wiecej o połowę mniej niż w innych zakładach. Naprawdę polecam.
View user's profile View All Posts By User
Niemiec_14
Junior Member
**


Avatar


Posts: 23
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 12-6-2017 at 05:22 AM
Gdzie można postawić samochód do profesjonalnego czyszczenia Poznań albo okolice


Podpisuję się pod tą opinią bo do Bogucki Eco Wash jeżdżę mniej wiecej co rok z każdym autem i nie zamieniłbym tej firmy na żadną inną. Usługi wykonywane są szybko, starannie i profesjonalnie. Tak sobie grzebie w pamieci zeby znaleźc jakiś minus, albo do czegoś się przyczepić ale nic nie przychodzi mi do głowy, wiec firma musi być solidna :P
View user's profile View All Posts By User
Master_King
Junior Member
**


Avatar


Posts: 27
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 12-6-2017 at 07:08 AM
Gdzie można postawić samochód do profesjonalnego czyszczenia Poznań albo okolice


Widze że zajmują się nie tylko autami a to się nawet lepiej składa bo dostałem od ojca stare dywany i gdyby je doprowadzić do porządku to fajnie wyglądałyby w salonie. Musze to przemyslec ale fajnie ze pojawiła się perspektywa.
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 41.5% - SQL: 58.5%]