Rozmowy przy kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Auto z wysoką ceną
Master_King
Junior Member
**


Avatar


Posts: 27
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 6-4-2016 at 10:16 PM
Auto z wysoką ceną


Od dawna zamierzam sprzedać swoje auto, ale nie ma na nie chętnego. Próbowałem już chyba wszystkich metod, bo były ogłoszenia w internecie, gazetach i loklalnych czasopismach. Cały czas brak jest odzewu potencjalnych klientów. Doradźcie coś gdzie jeszcze mogę znaleźć jakiegoś klienta.
View user's profile View All Posts By User
Niemiec_14
Junior Member
**


Avatar


Posts: 23
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 6-4-2016 at 10:37 PM
Auto z wysoką ceną


Nie próbowałeś pewnie u handlarzy. Ci zawsze przyjmują samochody z otwaqrtymi ramionami. Musisz się jednak liczyć z tym, że na pewno nie zaproponują ci ceny, jakiej oczekujesz. W tym przypadku możesz się jednak pozbyć problemu, jakim jest stary samochód.
View user's profile View All Posts By User
HellONA
Junior Member
**


Avatar


Posts: 9
Registered: 10-6-2015
Location: Olsztyn
Member Is Offline


[*] posted on 6-4-2016 at 11:16 PM
Auto z wysoką ceną


Jeśli mogę ci coś doradzić to spróbuj w firmie superautomarket.pl, która działa na terenie całej Polski, więc nie jesteś ograniczony terytoraialnie. To specjaliści, którzy oferują wysokie ceny za samochody i są w stanie kupić auto w każdym stanie i każdej marki. Korzystałam z ich usług podczas ostatniej transakcji i muszę powiedzieć, że udało mi się sprzedać samochód bardzo okazyjnie.
View user's profile View All Posts By User
KoziolPanem
Junior Member
**


Avatar


Posts: 7
Registered: 28-5-2015
Location: Warszawa
Member Is Offline


[*] posted on 7-4-2016 at 01:44 AM
Auto z wysoką ceną


Znam tę firmę. Prowadzą komisy w różnych miejscach w Polsce. Ja akurat byłem w autokomisie w Poznaniu, gdzie mieszkam. Sporo tam aut i to w różnym stanie. Można też ciekawie kupić u nich samochód. Najważniejsze jest to, że auta są sprawdzane zawsze przed sprzedażą, zatem klient ma pewność, że dostaje sprawdzony towar.
View user's profile View All Posts By User
Smutaszka
Junior Member
**


Avatar


Posts: 8
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 7-4-2016 at 03:41 AM
Auto z wysoką ceną


Byłam na stronie superautomarket.pl/ , gdzie zapoznałam się z warunkami sprzedaży auta. Myślę, że są bardzo jasne, nawet dla kogoś, kto nie miał jeszcze okazji handlować autami w swoim życiu. Każdy proces sprzedaży jest oceniany przez rzeczoznawców, zatem cena jest uczciwa.
View user's profile View All Posts By User
SobiePan
Junior Member
**




Posts: 23
Registered: 4-3-2016
Member Is Offline


[*] posted on 7-4-2016 at 05:15 AM
Auto z wysoką ceną


Ja byłem w dużym komisie w Krakowie, gdzie także stoi sporo aut kupionych od polskich sprzedawców. Jakoś mam sentyment do aut kupowanych w polskich salonach. Trudniej mi się pogodzić z kolei ze wzrostem ilości aut z zachodu. A jest tego bardzo dużo i nigdy nie wiadomo do końca, w jakim stanie przejechało naszą granicę dane auto.
View user's profile View All Posts By User
Anna_karenina_z_Konina
Junior Member
**


Avatar


Posts: 10
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 7-4-2016 at 07:37 AM
Auto z wysoką ceną


A później ludzie kupuje auta, które tygodniami stoją w warsztatach, gdzie nie można ich naprawić.
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 35.4% - SQL: 64.6%]