Rozmowy przy kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Firma zajmująca się doradztwem gospodarczym firm
Smooth
Junior Member
**


Avatar


Posts: 37
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 2-1-2017 at 06:09 AM
Firma zajmująca się doradztwem gospodarczym firm


Witam serdecznie, poszukuje obecnie firmy, która zajmuje się doradztwem gospodarczym. Chciałbym dla mojego przedsiębiorstwa znaleźć nowatorskie rozwiązania rozwojowe. Dodam, że prowadzę firmę w branży budowlanej. Zależy mi głównie na stworzeniu konkretnych strategii biznesowych, które pomogą mi rozwinąć działalność. Czy ktoś z Was korzystał z takich usług? Jeżeli tak to czy możecie polecić mi jakąś dobrą firmę?
View user's profile View All Posts By User
Prosiaczek
Junior Member
**


Avatar


Posts: 46
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 2-1-2017 at 07:38 AM
Firma zajmująca się doradztwem gospodarczym firm


Witaj, kilka lat temu także postanowiłem stworzyć strategie rozwoju dla mojej firmy i wyszło to oczywiście na plus. Skorzystałem wtedy z usług bardzo znanej i cenionej firmy, a mianowicie Grupa SWGK, obsługująca kilkaset firm w całej Polsce. Informacje na ich temat znajdziesz na stronie: http://swgk.pl/, gdzie możesz zapoznać się z ich ofertą usług.
View user's profile View All Posts By User
Designerka
Junior Member
**


Avatar


Posts: 9
Registered: 10-6-2015
Location: Jaroslawiec
Member Is Offline


[*] posted on 2-1-2017 at 09:52 AM
Firma zajmująca się doradztwem gospodarczym firm


Hej, wspomniana przez mojego poprzednika firma to najlepszy wybór. Korzystam od dłuższego czasu z ich usług w zakresie księgowości i bardzo polecam. Są bardzo profesjonalni i widać, że znajdą się na swojej pracy doskonale. Z ich pomocą zoptymalizowałam koszty w mojej firmie, co przyniosło wiele oszczędności, które mogłam zainwestować w rozwój firmy.
View user's profile View All Posts By User
FajnaSara
Junior Member
**


Avatar


Posts: 10
Registered: 10-6-2015
Location: Zakopane
Member Is Offline


[*] posted on 2-1-2017 at 10:17 AM
Firma zajmująca się doradztwem gospodarczym firm


Cześć, również polecam Ci tą firmę. Pracuje w niej wielu doświadczonych praktyków z dziedziny finansów, księgowości, podatków czy prawa. Mają bardzo dużą wiedzę i doświadczenie, więc można im całkowicie zaufać.
View user's profile View All Posts By User
Master_King
Junior Member
**


Avatar


Posts: 27
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 2-1-2017 at 10:36 AM
Firma zajmująca się doradztwem gospodarczym firm


Witam, ja akurat wynajmuje ich do przeprowadzania audytów w mojej firmie i jestem bardzo zadowolony z ich pracy. Stworzono przez nich sprawozdania są bogate w konkretne zalecenia, dzięki czemu pomaga mi to w rozwoju firmy.
View user's profile View All Posts By User
Smutaszka
Junior Member
**


Avatar


Posts: 8
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 2-1-2017 at 11:39 AM
Firma zajmująca się doradztwem gospodarczym firm


Witajcie, ja uważam, że ta firma to najlepszy wybór. Korzystałam z usług kilku innych i efekty nie zawsze były zadowalające, natomiast oni zaskoczyli mnie bardzo pozytywnie. Podchodzą profesjonalnie do klienta, są kompetentni i bardzo precyzyjni.
View user's profile View All Posts By User
Modnralinska
Junior Member
**


Avatar


Posts: 7
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 2-1-2017 at 12:08 PM
Firma zajmująca się doradztwem gospodarczym firm


Zdecydowanie zgadzam się z moimi poprzednikami ďż˝ są niezastąpieni. Wykonują świetną pracę, więc nic dziwnego, że posiadają tak wielu klientów w całej Polsce.
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 49.1% - SQL: 50.9%]