Rozmowy przy kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Wyposażenie do sklepu � polećcie coś dobrego!
KoziolPanem
Junior Member
**


Avatar


Posts: 7
Registered: 28-5-2015
Location: Warszawa
Member Is Offline


[*] posted on 26-1-2017 at 01:06 AM
Wyposażenie do sklepu � polećcie coś dobrego!


Witam wszystkich serdecznie. Jestem w trakcie organizacji przestrzeni w swoim sklepie i powoli dokupuje sprzęt ;) problem w tym, że za Chiny ludowe nie mogę znaleźć odpowiedniej szafy zapleczowej, w której mógłbym jednak przechowywać najważniejsze produkty. To duży dyskomfort i jak najszybciej chcę dokupić sobie taką szafę dla siebie ;) jednak postanowiłem, że stworzę najpierw wątek tutaj i poczekam, aż coś dobrego zarekomendujecie, bo jednak tak sam od siebie nie potrafię podjąć żadnej decyzji i nie mogę się na nic zdecydować. Także liczę na Waszą pomoc! Pozdrawiam!
View user's profile View All Posts By User
HellONA
Junior Member
**


Avatar


Posts: 9
Registered: 10-6-2015
Location: Olsztyn
Member Is Offline


[*] posted on 26-1-2017 at 02:47 AM
Wyposażenie do sklepu � polećcie coś dobrego!


U nas w sklepie jest świetna, pojemna szafa zapleczowa kt�rą kupiliśmy sobie tutaj: probox.pl/kategoria-produktu/213/szafy-zapleczowe ;) bardzo polecam te modele, bo są idealne do praktycznie każdego rodzaju sklep�w i nie tylko. Mega lubię ten sklep bo w nim zam�wiliśmy mn�stwo r�żnego typu sprzęt�w i wszystko dotarło za jednym zamachem ;) także jak brakuje Ci jakieś wyposażenie do sklepu itp. to koniecznie odwiedź ten sklep i sobie coś zam�w jeszcze ;)
View user's profile View All Posts By User
Graniasty
Junior Member
**


Avatar


Posts: 12
Registered: 10-6-2015
Location: Gdansk
Member Is Offline


[*] posted on 26-1-2017 at 04:23 AM
Wyposażenie do sklepu � polećcie coś dobrego!


Mega spoko jest ten sklep probox.pl tak sobie wszedłem na ich ofertę i zdecydowanie mają bardzo dobrej jakości produkty ;) mają urządzenia chłodnicze, meble, naczynia, przybory.. normalnie wszystko co jest koniecznie żeby dobrze zaopatrzyć sklep czy jakiś punkt gastronomiczny. Stronka zdecydowanie laduje do ulubionych
View user's profile View All Posts By User
Wieloryb
Junior Member
**


Avatar


Posts: 9
Registered: 10-6-2015
Location: Pila
Member Is Offline


[*] posted on 26-1-2017 at 07:21 AM
Wyposażenie do sklepu � polećcie coś dobrego!


a jakiś czas temu moja znajoma chciała otworzyć właśnie taki punkt z posiłkami i długo szukała sklepu o podobnej ofercie. A tu proszę wchodzę przypadkiem na forum, w ten wątek i akurat mam na tacy ;p chyba podeśle jej link i zobaczymy.. może będzie tym zainteresowana ;)
View user's profile View All Posts By User
Prosiaczek
Junior Member
**


Avatar


Posts: 46
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 26-1-2017 at 08:01 AM
Wyposażenie do sklepu � polećcie coś dobrego!


No mega ofertę faktycznie mają w tym sklepie, naprawdę można od razu wyposażyć cały lokal rzeczami od nich.. musze się z nimi skontaktować i może faktycznie zakupię sobie sporo sprzętu bo też chciałbym dokupić sobie akcesoria żeby rozkręcić swój mini biznes
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 47.2% - SQL: 52.8%]