Rozmowy przy kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Uszkodziłam w Warszawie tylną belkę, gdzie mogę ją naprawić?
SobiePan
Junior Member
**




Posts: 23
Registered: 4-3-2016
Member Is Offline


[*] posted on 30-1-2017 at 01:26 AM
Uszkodziłam w Warszawie tylną belkę, gdzie mogę ją naprawić?


Pech chciał, że przyjeżdżając do Warszawy uszkodziłam tylną belkę przy swoim Renault. Myślałam, że w stolicy są porządne drogie, a tutaj dziura na dziurze. Mówię o uboczach, bo w centrum raczje nie ma co narzekać. Fakt jest jednak faktem i auto mam uszkodzone. Muszę je naprawić, a zostawiłam je na razie u znajomej, która ma dość duży plac. Może znacie kogoś, kto zajmuje się naprawami tego elementu w aucie?
View user's profile View All Posts By User
Smooth
Junior Member
**


Avatar


Posts: 37
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 30-1-2017 at 02:42 AM
Uszkodziłam w Warszawie tylną belkę, gdzie mogę ją naprawić?


W Warszawie nie jest aż tak źle. Są miista, któznacznie gorzej wyglądają pod względem sieci dróg. Po zimie zawsze jest najgorzej jak wcześniejsze zaklejenia niestety wypadają i dziury pojawiają się na nowo. A w Warszawie za to regularnie je zaklejają, pewnie są i miejsce gdzie służby drogowe nie dojeżdżają, ale nie ma ich zbyt wiele.
View user's profile View All Posts By User
Master_King
Junior Member
**


Avatar


Posts: 27
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 30-1-2017 at 03:05 AM
Uszkodziłam w Warszawie tylną belkę, gdzie mogę ją naprawić?


Niestety dziury w drodze to poważny temat, ale koleżanka pyta o możliwość naprawy. W stolicy mogę Ci polecić przede wszystkim tą firmę serwisautfrancuskich.pl/regeneracja-tylnej-belki-warszawa/, ktďż˝ra o belkach w autach to wie chyba wszystk, a właściwie to jej pracownicy wiedzą. Jedź właśnie do nich jeśli faktycznie to tylna belka Warszawa z całą pewnością nie ma lepszego serwisu na tę okoliczność.
View user's profile View All Posts By User
SobiePan
Junior Member
**




Posts: 23
Registered: 4-3-2016
Member Is Offline


[*] posted on 30-1-2017 at 04:13 AM
Uszkodziłam w Warszawie tylną belkę, gdzie mogę ją naprawić?


No dzięki za ten namiar, na pewno skorzystam, bo jak do tej pory wszyscy polecali mi serwisy ogólne, a jak wiadomo, jak ktos zna się na wszystkim to tak naprawdę nie zna się na niczym :))))
View user's profile View All Posts By User
SukcesywnaOsoba
Junior Member
**


Avatar


Posts: 24
Registered: 10-6-2015
Location: Zabrze
Member Is Offline


[*] posted on 30-1-2017 at 06:11 AM
Uszkodziłam w Warszawie tylną belkę, gdzie mogę ją naprawić?


To Ty jesteś bardzo zorientowana w tematyce samochodowej. Ja ostatnio miałam dolać oleju i musiałam się prosić na stacji, żeby mi pomogli, bo nie wiedziałam gdzie. Wstyd się przyznać, ale niestety bycie kierowcą to nie tylko sama jazda, trzeba też trochę orientować się w obsłudze auta. Dobrze, że teraz przy egamiznach na prawko wymagają takiej znakomości.
View user's profile View All Posts By User
SobiePan
Junior Member
**




Posts: 23
Registered: 4-3-2016
Member Is Offline


[*] posted on 30-1-2017 at 06:20 AM
Uszkodziłam w Warszawie tylną belkę, gdzie mogę ją naprawić?


Spoko, nie można wiedzieć wszystkiego. Ważne, że człowiek zna się na przpisach, a resztę to ewentualnie można się dowiedieć na przykład na tego rodzaju foirach.
View user's profile View All Posts By User
Kasander
Junior Member
**


Avatar


Posts: 33
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 30-1-2017 at 07:23 AM
Uszkodziłam w Warszawie tylną belkę, gdzie mogę ją naprawić?


Szczerze to ja nawet wolę nie wiedzieć wszystkiego... Ale tak się składa, że akurat sam serwis znam, bo i wiele osób zna. Są dobrzy w tym co robią. Tylne belki regenrują tak, że auto jeździ jak nowe.
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 32.6% - SQL: 67.4%]