Rozmowy przy kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Warsaw apartments - prywatne apartamenty dla turystów z zagranicy. Kto pomoże?
Graniasty
Junior Member
**


Avatar


Posts: 12
Registered: 10-6-2015
Location: Gdansk
Member Is Offline


[*] posted on 2-2-2017 at 07:51 AM
Warsaw apartments - prywatne apartamenty dla turystów z zagranicy. Kto pomoże?


Witam wszystkich. Przyjedzie do mnie w wakacje grupa znajomych z zagranicy a że nie mam dużego mieszkania to chciałbym zakwaterowac ich w prywatnym apartamencie na wynajem bo hotele to jednak hotele. Zaraz beda krzyczec ze za glosno itd, a my chcemy mieć po prostu święty spokój bo nie widzielismy się sporo i trzeba nadrobić zaległości. Zna ktoś firmę albo osobe wynajmującą takie apartamenty?
View user's profile View All Posts By User
Designerka
Junior Member
**


Avatar


Posts: 9
Registered: 10-6-2015
Location: Jaroslawiec
Member Is Offline


[*] posted on 2-2-2017 at 10:17 AM
Warsaw apartments - prywatne apartamenty dla turystów z zagranicy. Kto pomoże?


Hej. Znam, powiedz znajomym żeby wpisali sobie w necie Warsaw apartments albo w ogóle prześlij im link - http://warsawdesignapartments.pl/en/about-us/. Stronka jest anglojęzyczna wiec nie beda mieli problemu z zapoznaniem się z ofertą, a jest naprawdę fajna. Świetna alternatywa dla hoteli pod względem cen i standardu, mieszkania są zadbane, czyste, pięknie umeblowane i co najważniejsze dobrze zlokalizowane. Z mojej perspektywy to najlepsza opcja na nocleg, jak jestem w Warszawie to nie zawracam sobie nawet głowy hotelami bo nie warto.
View user's profile View All Posts By User
Wieloryb
Junior Member
**


Avatar


Posts: 9
Registered: 10-6-2015
Location: Pila
Member Is Offline


[*] posted on 2-2-2017 at 10:44 AM
Warsaw apartments - prywatne apartamenty dla turystów z zagranicy. Kto pomoże?


Cześć, byłem ze znajomymi w wynajmowanym apartamencie w Warszawie i zgodzę się że jest o wiele lepiej niż w hotelach. Ja przynajmniej czułem się bardziej wolny i było tak domowo. Przyjemniej wtedy się zwiedza miasto bo czujesz się jakbyś w nim mieszkał. Na warunki złego słowa powiedzieć nie mogę bo bardzo dbają o czystość, kawa herbata, woda wszystko jest. Duży plus dla kogoś kto wpadł na taki pomysł bo można nocować w lepszych warunkach i taniej niż w hotelach. Pozdrawiam serdecznie.
View user's profile View All Posts By User
Graniasty
Junior Member
**


Avatar


Posts: 12
Registered: 10-6-2015
Location: Gdansk
Member Is Offline


[*] posted on 2-2-2017 at 12:06 PM
Warsaw apartments - prywatne apartamenty dla turystów z zagranicy. Kto pomoże?


A ja myślałem że bedzie drozej... no bo jakby nie patrzeć większa niezależność, całe mieszkanie do Twojej dyspozycji. Jest jakiś haczyk czy to tylko hotele przywyczaiły mnie do drogich noclegów?
View user's profile View All Posts By User
Designerka
Junior Member
**


Avatar


Posts: 9
Registered: 10-6-2015
Location: Jaroslawiec
Member Is Offline


[*] posted on 2-2-2017 at 01:27 PM
Warsaw apartments - prywatne apartamenty dla turystów z zagranicy. Kto pomoże?


Tak jak pisałam nie jeden albo dwa razy wynajmowałam apartament i nic mi się nie przytrafiło. Obsługa zawsze miła, zadba o to żeby mieszkanie było gotowe na Twój przyjazd a reszte juz sam wiesz. Pozdrawiam.
View user's profile View All Posts By User
Graniasty
Junior Member
**


Avatar


Posts: 12
Registered: 10-6-2015
Location: Gdansk
Member Is Offline


[*] posted on 2-2-2017 at 01:41 PM
Warsaw apartments - prywatne apartamenty dla turystów z zagranicy. Kto pomoże?


Skoro tak to trzeba spróbować :). Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 35.1% - SQL: 64.9%]