Rozmowy przy kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Gdzie mogę kupić dobrej jakości sadzonki drzewek?
Master_King
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 21-2-2017 at 07:59 AM
Gdzie mogę kupić dobrej jakości sadzonki drzewek?

Drodzy forumowicze, jak zaznaczyłem w temacie szukam firmy, która sprzedaje sadzonki drzew. Interesują mnie głównie rośliny owocowe, gdyż chcemy z żoną stworzyć niewielki przydomowy sad. Możecie polecić kogoś?
View user's profile View All Posts By User
MareczekP
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 21-2-2017 at 09:22 AM

Od razu przypomniał mi się sad moich dziadków i te drzewa uginające się pod ciężarem owoców. Niezapomniane wspomnienia z dzieciństwa. Dość jednak tej nostalgii! Znajomy ostatnio też sadził sporo drzew w swoim ogrodzie i mówił, że jak będę potrzebował drzew owocowych, ozdobnych iglaków, roślin liściastych, bylin i wielu innych gatunków to mam się zgłosić do firmy Gospodarstwo Szkółkarskie Kubiak. Wiem, że mają swoją stronę internetową, ale niestety nie mam dostępu do Internetu żeby Ci podesłać.
KameralnoscKulturalna
Junior Member
**

Registered: 10-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 21-2-2017 at 10:04 AM

Korzystaliśmy z ich usług tworząc również rodzinny sad. Odziedziczyliśmy go po dziadkach, ale niektóre drzewa trzeba było wyciąć i posadzić nowe. Też kupiliśmy u nich sporo sadzonek. Osobiście polecam jagodę kamczacką - dziwna roślina, ale owoc bardzo smaczny. Na stronie http://sklep.sadzonki-kubiak.pl/ znajdziesz na pewno jakieś sadzonki drzewek, które będą nadawały się do waszego sadu.
HellONA
Junior Member
**

Registered: 10-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 21-2-2017 at 11:21 AM

Moim zdaniem w sadzie koniecznie musi znaleźć się orzech, jabłoń i grusza. Bez nich ani rusz. Choć ta jagoda kamczacka faktycznie mnie zachwyciła, chyba sama ją zamówię:)
Master_King
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 21-2-2017 at 12:20 PM

Jagoda kamczacka?! Szukałem tej rośliny od dawna w wielu sklepach i nigdzie nie wiedzieli co to jest. Super, że poleciliście mi ten sklep! Zamówię wszystko co potrzeba właśnie u nich, mam nadzieję, że jakość sadzonek również mnie zachwyci:)

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 69.5% - SQL: 30.5%]