Rozmowy przy kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Które śruby najlepiej trzymają i gdzie je najlepiej kupić?
Prosiaczek
Junior Member
**


Avatar


Posts: 46
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 28-2-2017 at 01:57 AM
Które śruby najlepiej trzymają i gdzie je najlepiej kupić?


Nigdy nie byłem specjalistą od majsterkowania i jakoś zawsze nie po dordze było mi z różnego rodzaju narzędziami. Niedługo jednak chciałbym zrobić dzieciom domek na drzewie i zaznaczam chciałbym to zrobić samodzielnie. Mam już fajną instrukcje i miejsce. Pytanie tylko, które rodzaje śrub trzymają najmocniej, bo chciałbym, żeby konstrukcja był bezpieczna.
View user's profile View All Posts By User
Master_King
Junior Member
**


Avatar


Posts: 27
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 28-2-2017 at 04:19 AM
Które śruby najlepiej trzymają i gdzie je najlepiej kupić?


Witam, świetny pomysła z takim domkiem, jak byłem mały to zawsze o takim marzyłem, ale że okolica raczej bez drzew była, to i szanse na zbudowanie były niewielkie. Jeśli chodzi o śruby to wydaje mi się, że wiele zależy od materiału, jaki będzie wiązany, to jednak on decyduje o sile, masie i mocy...
View user's profile View All Posts By User
Designerka
Junior Member
**


Avatar


Posts: 9
Registered: 10-6-2015
Location: Jaroslawiec
Member Is Offline


[*] posted on 28-2-2017 at 06:00 AM
Które śruby najlepiej trzymają i gdzie je najlepiej kupić?


Witajcie panowie...Jako kobieta, która od lat ma styczność z wszlkiego rodzaju pracami budowlanymi, mogę stwierdzić, że śruby rzymskie trzymają bardzo mocno, zamkowe również, nie wspominając o śrubach z głowami sześciokątnymi. Jest tego na rynku cała masa i dlatego warto wybierać uznanych producentów na rynku. O ile nazwa firmy niewiele powie klientowi detalicznemu, o tyle hurtownikowi już tak.
View user's profile View All Posts By User
Prosiaczek
Junior Member
**


Avatar


Posts: 46
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 28-2-2017 at 07:17 AM
Które śruby najlepiej trzymają i gdzie je najlepiej kupić?


Zgadzam się z Tobą, dlatego warto sięgać po produkty tego typu z dobrych huirtowni, co o tym myślicie?
View user's profile View All Posts By User
Niemiec_14
Junior Member
**


Avatar


Posts: 23
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 28-2-2017 at 09:22 AM
Ktďż˝re śruby najlepiej trzymają i gdzie je najlepiej kupić?


No oczywiscie, że tak. Między innymi dlatego, że ja znam się dość słabo na tych sprawach zawsze starama się prosić o pomoc sprzedawcę w danym sklepie. Na bardzo dużą pomoc i bardzo szeroki asrotyment budowlany, w tym śruby mogę liczyć tutaj sklep.metalzbyt.com.pl/439-sruby i to zdalnie. Śruby mają zawsze w pełnym zakresie, jak to przedstawiono w ofercie...
View user's profile View All Posts By User
SukcesywnaOsoba
Junior Member
**


Avatar


Posts: 24
Registered: 10-6-2015
Location: Zabrze
Member Is Offline


[*] posted on 28-2-2017 at 09:40 AM
Które śruby najlepiej trzymają i gdzie je najlepiej kupić?


Jednym słowem to bardzo dobry sklep i do tego jeszcze z tradycjami. To nie jakiś tam kiosk z kiloma śrubkami na krzyż, tylko pokaźna oferta z której często korzystają profesjonalne warsztaty, mechanicy, czy firmy budowlane. Oni już wiedzą doskonale jakich wyborów dokonywać. Mam nadzieję, że w tym sklepie kupisz wszystko co potrzeba do tego domku na drzewie.
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 34.6% - SQL: 65.4%]