Rozmowy przy kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Szukam dobrego kremu BB.
Zabka_87
Junior Member
**


Avatar


Posts: 3
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 28-2-2017 at 10:22 PM
Szukam dobrego kremu BB.


hej wszystkim.:) mam dosyć ładną cerę, ale wiadomo, że trudno o ideał. Są jakieś lekkie zaczerwienia czy przebarwienia. Słyszałam, że w takich sytuacjach od zwykłego podkładu lepiej może się sprawdzić krem BB � zgadzacie się z tym? Możecie polecić coś, co ma przyzwoite krycie i długo trzyma się na twarzy?
View user's profile View All Posts By User
Modnralinska
Junior Member
**


Avatar


Posts: 7
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 28-2-2017 at 10:56 PM
Szukam dobrego kremu BB.


hej.;) ja używam kremu BB, bo moja cera źle znosi większość podkładów. W ogóle stawiam teraz na trochę delikatniejsze makijaże. Myślę, że jeśli nie masz dużo rzeczy do zakrycia to BB na pewno się dobrze sprawdzi. Jest też o wiele prostszy w użyciu, bo w przeciwieństwie do pokładu nie może tak bardzo zaszkodzić� Jeśli się chociażby dobierze zły odcień. Nie ma efektu maski.;)
View user's profile View All Posts By User
FajnaSara
Junior Member
**


Avatar


Posts: 10
Registered: 10-6-2015
Location: Zakopane
Member Is Offline


[*] posted on 1-3-2017 at 12:35 AM
Szukam dobrego kremu BB.


ja używam zależnie od okazji.;) ale mogę ci polecić ten krem BB ze strony internetowej https://www.floslek.pl/11,pokaz_produkt_lab/690,BB%20Krem%20multifunkcyjny.html, kryje wszystko co trzeba i wygląda bardzo naturalnie. Lekka konsystencja. Używam go wiosną i latem, kiedy nie chcę nakładać warstwy podkładu.:)
View user's profile View All Posts By User
Zabka_87
Junior Member
**


Avatar


Posts: 3
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 1-3-2017 at 03:27 AM
Szukam dobrego kremu BB.


a czy krem BB nadaje się też mocniejszego makijażu oczu?
View user's profile View All Posts By User
FajnaSara
Junior Member
**


Avatar


Posts: 10
Registered: 10-6-2015
Location: Zakopane
Member Is Offline


[*] posted on 1-3-2017 at 06:11 AM
Szukam dobrego kremu BB.


zależy� generalnie jeśli coś mocniej podkreślasz to przebarwienia na twarzy są bardziej widoczne. Ale noszę tamten krem z czerwoną szminką i eyelinerem i nie wygląda źle. Wiadomo, że krycie nie równa się z podkładem, ale jest wystarczająco dobre.
View user's profile View All Posts By User
Designerka
Junior Member
**


Avatar


Posts: 9
Registered: 10-6-2015
Location: Jaroslawiec
Member Is Offline


[*] posted on 1-3-2017 at 08:47 AM
Szukam dobrego kremu BB.


uwielbiam kremy BB.:) zawsze miałam problem z kosmetykami do cery, ciężko było mi dobrać odpowiedni odcień albo konsystencja była zbyt ciężka i zapychała mi pory� a to przecież bez sensu, by po użyciu podkładu cera się pogarszała i trzeba było jeszcze więcej ukrywać. Z kremami nie mam takiego problemu.:)
View user's profile View All Posts By User
Modnralinska
Junior Member
**


Avatar


Posts: 7
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 1-3-2017 at 09:01 AM
Szukam dobrego kremu BB.


ja się zazwyczaj delikatnie maluję, ale przy ładnej cerze nie trzeba nakładać zbyt wiele specyfików na skórę. Nawet jeśli mocniej maluje się oczy to będzie ok. moim zdaniem skóra nawet lepiej wygląda na goło, niż np. ze źle dobranym/startym podkładem.:)
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 41.7% - SQL: 58.3%]