Rozmowy przy kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Jakie zawory kulowe wybrać?
Smooth
Junior Member
**


Avatar


Posts: 37
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 16-3-2017 at 12:30 AM
Jakie zawory kulowe wybrać?


Jak człowiekowi doradza wiele osób jednocześnie to trudno jest wybrać najlepszego doradcę. A najgorzej jest jak wszyscy są obecni w jednym czasie. Ja tak właśnie mam w przypadku wyboru elementów układu hydraulicznego, który będzie wyposażeniem auta pomocy drogowej. Mam nadzieję, że Wy mi pomożecie w wyborze zaworów i tulei, bo na żywo to mi się na pewno nie uda...
View user's profile View All Posts By User
Prosiaczek
Junior Member
**


Avatar


Posts: 46
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 16-3-2017 at 01:49 AM
Jakie zawory kulowe wybrać?


Skąd to znam... Najlepsze jest to, że każdy doradca twierdzi, że to co on powie jest najlepsze. Pamiętam sweog czasu, że w kwestii zaworów, o które pytasz kazali mi kupić i zainstalować zawory pierwsze z brzegu. Jak się okazało instalacja była pod wysokim ciśnieniem i nie wytrzymywały one ciśnienia roboczego. Tak na marginesie to na wstępie właśnie odpowiednie zawory zamierzałem kupić samodzielnie :))))
View user's profile View All Posts By User
Smooth
Junior Member
**


Avatar


Posts: 37
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 16-3-2017 at 04:40 AM
Jakie zawory kulowe wybrać?


Czasami to chyba warto samemu sobie zaufac, bo okazuje się, że te wybory mogą być bardzo dobre.
View user's profile View All Posts By User
SukcesywnaOsoba
Junior Member
**


Avatar


Posts: 24
Registered: 10-6-2015
Location: Zabrze
Member Is Offline


[*] posted on 16-3-2017 at 05:55 AM
Jakie zawory kulowe wybrać?


Jeśli chcesz kupić dobre zawory i myślę, że do instalacji hydraulicznej nadadzą się zawory kulowe, to może je dostać tutaj http://www.e-hydraulika.eu/pol_m_Zawory_zawory-kulowe-365.html, oczywiście każdy element instalacji jest dostępny od ręki. Dla wszystkich, któzy przeprowadzają wszelkiego rodzaju remonty instalacji, ten sklep to prawdziwa żyła złota :))))
View user's profile View All Posts By User
Kasander
Junior Member
**


Avatar


Posts: 33
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 16-3-2017 at 07:30 AM
Jakie zawory kulowe wybrać?


Warto wspomnieć, że dobre zawory będą dobrze pracowały, jeśli i inne elementy instalacji będą odpowiednio przygotowane. Mam tutaj na myśli choćby zakucie przewodów, żeby były one jak najbardzije szczelne. To trudna sztuka dobrze zakuć węże...
View user's profile View All Posts By User
SukcesywnaOsoba
Junior Member
**


Avatar


Posts: 24
Registered: 10-6-2015
Location: Zabrze
Member Is Offline


[*] posted on 16-3-2017 at 07:56 AM
Jakie zawory kulowe wybrać?


Zgadzam się, źle dobrane zakuwki i tuleje mogą zespuć cały ukłąd hydrauliczny. Dlategto ja zawsze dobieram sprzęt tutaj http://www.e-hydraulika.eu/pol_m_Elementy-zlaczne_zakuwki-calowe-i-tuleje-464.html i takich problemów po prostu nie mam. Jeśli ktoś chce utrzymac instalacje w jak najlepszyum stanie technicznych, to powienien robic zakupy w tym samym sklepie.
View user's profile View All Posts By User
Niemiec_14
Junior Member
**


Avatar


Posts: 23
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 16-3-2017 at 08:39 AM
Jakie zawory kulowe wybrać?


Ja tak właśnie robię...Przez wiele lat musiałem jeździć po jakiś małych warstatach i szukać narzędzi do wyremontowania instalacji i utrzymania jej we właśicywm stanie, a taki sklep miałem i mam pod ręką. Dobrze, że kilka miesięcy temu przez przypadek udało mi się do niego trafić.
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 30.7% - SQL: 69.3%]