Rozmowy przy kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Obrazy z napisami � gdzie je znaleźć?
SobiePan
Junior Member
**




Posts: 23
Registered: 4-3-2016
Member Is Offline


[*] posted on 17-3-2017 at 06:05 AM
Obrazy z napisami � gdzie je znaleźć?


Witam serdecznie. Czy orientujecie się może gdzie mogłabym znaleźć takie obrazy z hasłami. Chciałam zmienić dekorację swojego salonu i tak jakoś wypadło na napisy, które zresztą są ostatnio bardzo modne. Co polecacie?
View user's profile View All Posts By User
Prosiaczek
Junior Member
**


Avatar


Posts: 46
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 17-3-2017 at 07:17 AM
Obrazy z napisami � gdzie je znaleźć?


Witaj. Sądzię, że najlepiej byłoby czegoś poszukać u dekoratora. Może jakiś market budowlany miałby w ofercie takie produkty, teraz jest tego pełno. Wydaje mi się jednak, że najlepiej w tym kierunku zaprezentowałby się architekt od aranżacji wnętrz.
View user's profile View All Posts By User
SukcesywnaOsoba
Junior Member
**


Avatar


Posts: 24
Registered: 10-6-2015
Location: Zabrze
Member Is Offline


[*] posted on 17-3-2017 at 08:58 AM
Obrazy z napisami � gdzie je znaleźć?


Dzień dobry wszystkim. Ja jestem zdania, że najlepszym architektem jest własna wyobraźnia. W internetowym sklepie Naklejkomania myślę, że znajdziesz odpowiedni wzór. Na pewno coś sobie tam dobierzesz. Ja kupowałam tam naklejki do pokoju moich dzieci i muszę przyznać, że dzięki temu udało mi się ładnie zaaranżować wnętrze. Nowoczesny pokój dziecięcy spełnił oczekiwania moich wybrednych maluchów.
View user's profile View All Posts By User
Kasander
Junior Member
**


Avatar


Posts: 33
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 17-3-2017 at 09:07 AM
Obrazy z napisami � gdzie je znaleźć?


Witam wszystkich. Ja też jestem za tym, aby zmienić wnętrze prostymi metodami. Widziałem obrazy z napisami w tym sklepie internetowym http://naklejkomania.eu/54-obrazy-z-cytatami-na-plotnie-canvas. Mają wiele wzorów do wyboru, jest w czym wybierać.
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 44.6% - SQL: 55.4%]