Rozmowy przy kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Szukam jedzenia na dowóz w Poznaniu
Kasander
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 29-3-2017 at 01:15 AM
Szukam jedzenia na dowóz w Poznaniu

Helloł! zbliża się nieubłaganie czas obrony mojej magisterki i dlatego mam mocne postanowienie nie wychodzić w miasto przez miesiąc:D ale żeby nie umrzeć z głodu, potrzebuję jakiegoś lokalu, który przyjedzie do mnie, a więc jedzenie na dowóz. Wiem, że to pójście na łatwiznę, ale jakbym zaczął gotować, to pewnie dłużej by mi to zeszło niż faktycznie pójście do knajpy;)
View user's profile View All Posts By User
Modnralinska
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-3-2017 at 02:59 AM

O kolejny pan magister będzie;) ucz się chłopczyku ucz, a później zasil szacowne grono sprzedawców w dyskoncie z owadem;)
Master_King
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-3-2017 at 04:23 AM

Nie zwracaj uwagi na przytyki koleżanki, bo widać jakś desperatka;) a wracając do meritum. To ja często zamawiam jedzenie na dowóz w Poznaniu tutaj http://www.milenium-pizza.pl/jedzenie-na-dowoz zawsze mi smakuje i fajnie, że mają dość mocno rozbudowane menu, wtedy można sobie zamawiać różne rzeczy z karty i za kadym razem zjeść coś innego, no chyba, że mają swoje ulubione danie i wcina tlko je;)
Kasander
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-3-2017 at 05:45 AM

E koleżanka w żaden sposób nie piła do mnie, bo akurat mam to szczęście, bo od kilku lat mam firmę informatyczną, a ten magister to tylko tak, że głupio żeby szef był mniej wykształcony od pracowników;) ale, ale, dziękuję Ci kolego za polecenie miejscówki, z pewnością tam zajrzę i chyba wykupię jakiś abonament:D
Designerka
Junior Member
**

Registered: 10-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 29-3-2017 at 08:12 AM

Hej! Ja kilkukrotnie byłam w lokalu, który kolega poleca i zawsze bardzo mi wszystko smakowało. Szczególnie lubię takiego kurczaka zapiekanego z sosie pomidorowym, to jest pierś z kurczaka w tym sosie no i właśnie bardzo to smaczne, wiec jakby co to polecam:)
FajnaSara
Junior Member
**

Registered: 10-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 29-3-2017 at 10:59 AM

Ja z mężem sobie często stamtąd zamawiamy pizzę, wracamy późno z pracy, nie chce się nam gotować, a już tym bardziej wychodzić;) wtedy zamawiamy tam. Wiem, takie życie tylko praca i jedzenie, ale to jeszcze tak jakiś czas, później, gdy już będziemy sławni i bogaci będziemy kożhystać z życia;)

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 68.1% - SQL: 31.9%]