Rozmowy przy kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Jak ograniczyć liczbę pakunków podczas przeprowadzki?
Smooth
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 31-3-2017 at 02:26 AM
Jak ograniczyć liczbę pakunków podczas przeprowadzki?

Witam, pod koniec miesiąca się przeprowadzam. Nie ukrywam, że przez ostatnie lata nazbierało mi się sporo gratów. Macie jakieś sposoby na rozsądne pozbycie się ich. nie mogę wszystkiego wyrzucić do osiedlowego kubła. Po pierwsze na pewno się nie zmieści, a po drugie chyba są jakieś ograniczenia jeśli chodzi o większe meble. Pytałem sąsiadów czy czegoś by nie wzięli :) ale raczej nie są chętni do przyjmowania gratów. Pewnie wielu z was się już przeprowadzało i może wiedzą jak sobie poradzić ze stertą niepotrzebnych rzeczy.
View user's profile View All Posts By User
SobiePan
Junior Member
**

Registered: 4-3-2016
Member Is Offline

[*] posted on 31-3-2017 at 04:55 AM

haha, wiem o czym mówisz. pamiętam jak ja miałam dokładnie taki sam problem. Jak się wprowadzałam do swojego chłopaka to miałam tylko jedną walizkę, a po dwóch latach okazało się, że do przewiezienia są dwa dostawcze samochody. Nie mam pojęcia kiedy to wszystko się uzbierało. Dobrym sposobem jest wystawienie rzeczy na sprzedaż. Oczywiście jak są wmiarę w dobrym stanie z doświadczenia wiem, że zniszczonych rzeczyy nikt nie kupi. Możesz też oddawać za darmo. przynajmniej oszczędzisz na utylizacji.
Prosiaczek
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 31-3-2017 at 05:52 AM

A gdzie mieszkasz? Może mógłbym ci coś polecić, ale to zależy od miasta. W wielu miastach są firmy, które zajmują się utylizacją starych mebli. Na przykład takiej starej kanapy się nie pozbędziesz, bo nikt jej nie weźmie jak za parę stów może kupić nową.
Smooth
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 31-3-2017 at 08:19 AM

rzeczywiście zapomniałem napisać. oba mieszkania są w Krakowie :) to nie jest jakaś daleka przeprowadzka, ale śmieci i tak będzie dużo.
Prosiaczek
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 31-3-2017 at 10:08 AM

aha jeśli Kraków, to tutaj znajdziesz firme, która się tym zajmuje http://www.profesjonalneprzeprowadzki.net/utylizacja.html. Zajmują się też utylizacją sprzętu agd i elektronicznego, a tego normalnie nie można wyrzucać, jak masz takie rzeczy, to najlepiej im oddaj to będą wiedzieli co z tym zrobić. Przy okazji, jeśli jeszcze nie zamawiałeś samochodu do przeprowadzki, to będziesz mieć dwa w jednym.
SukcesywnaOsoba
Junior Member
**

Registered: 10-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 31-3-2017 at 01:05 PM

Najważniejsze to przy pakowaniu od razu odkładać rzeczy do oddania i wyrzucenia. I od razu się ich pozbywać.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 67.0% - SQL: 33.0%]