Rozmowy przy kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Owijarki palet – czy dobrze zabezpieczają towar przed zniszczeniem?
Smooth
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 11-6-2017 at 11:08 PM
Owijarki palet – czy dobrze zabezpieczają towar przed zniszczeniem?

Kilka razy w ostatnim czasie zdarzyło się, że dzwonił do mnie klient z pretensjami, że towar, który do niego trafił był słabo zabezpiueczony i doszło do jego uszkodzenia. Jako, że jestem uczuciwym przedsiębiorcą to udało się sprawę w wiadomy sposób załagodzić, ale nie stać mnie na dalsze tłumaczenia. W związky z tym pytanie, czy owijarki palet zapobiegają zniszczeniu towarów?
View user's profile View All Posts By User
Prosiaczek
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 12-6-2017 at 01:26 AM

Wydaje mi się, że może nie same owijarki pomagają co folie, któymi zabezpiecza się poszczególne partie towarów. Z mojego doświadczenia wiem, że dobra folita stretch pozwala tak ściśle zapakować towar, że nie ma prawa on się zniszczyć. Oczywiście jak komyś będzie bardzo na tym zależało, to w ekstremalnych przypdkach i z tym sobie poradzi.
Smooth
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 12-6-2017 at 03:01 AM

No ja nie mam zamiaru znowu śwoecić oczami za moich pracowników. Jakbym wiedział, że taka owijarka rozwiąże sprawę, to ju dawno byłaby u nas, a tak to temat dopiero zaczynamy sprawdzać.
SobiePan
Junior Member
**

Registered: 4-3-2016
Member Is Offline

[*] posted on 12-6-2017 at 05:59 AM

No to wcale mnie musiz sprawdzać, bo jeśli mogą coś doradzić to zajrzyj tutaj maszynypablo.pl/pakowanie-w-folie-stretch/owijarki-palet/ i sam oceń czy o takie owijarki palet Ci chodziło :))) Mają bardzo dużą wydajność, bo po prostu naciągają folię do granic wytrzymałości. Tak naciągnięta folia na pewno przetrwa każde trudy podróży.
SukcesywnaOsoba
Junior Member
**

Registered: 10-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 12-6-2017 at 08:44 AM

W działalności przewozowej to podstawa, bo transport musi być każdorazowo dobrze zabezpieczny. Tutaj nie chodzi już nawet o sam towar, ale też o innych użytkowników dróg. Dobra folia pozwoli utrzymać towar na miejscu w aucie, w ten sposób o żadnych zniszczeniach nie może być mowy.
Kasander
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 12-6-2017 at 10:24 AM

Owijanie palet to bardzo prosta i przyjemna praca, jeśli jest dobry sprzęt. Ja pracowałem na starym sprzęcie i tym nowoczesnym i jak się pewnie spodziewacie nie ma porównania. Nowe maszyny na łeb biją te starocie. A w razie potrzeby owijarkę można bez problemu przeinstalować w inne miejsce. To bardzo duży atut w przedsiębiorstwach, które często zmieniają asortyment.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 13.6% - SQL: 86.4%]