Rozmowy przy kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Gdzie można kupić w Poznaniu rolety?
Smooth
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 13-6-2017 at 03:41 AM
Gdzie można kupić w Poznaniu rolety?

Witam, szukam ciekawych rolet do mojego nowego mieszkania. czy w Poznaniu znajdę sklep, w którym mają spory wybór? fajnie by było, żeby mi ktoś w sklepie doradził jaki typ rolet będzie akurat dla mnie dobry. Kompletnie się nie orientuję w tych wszystkich rzymskich, austriackich, zwijanych, ekranowych roletach. Nie mam pojęcia czym się one różnią i jakie bym chciał. dlatego potrzebuję kogoś kto się zna i na miejscu mi doradzi ;)
View user's profile View All Posts By User
Prosiaczek
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 13-6-2017 at 04:34 AM

Ja jestem zakochany w roletach austriackich, niby wyglądają jak zasłony, ale można je dowolnie podciągać jak rolety. Wyglądają pięknie. Moim zdaniem są idealne bo łączą w sobie funkcjonalność z estetyką. Właśnie takie rzeczy lubię i chętnie kupuję.
SukcesywnaOsoba
Junior Member
**

Registered: 10-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 13-6-2017 at 04:50 AM

A ja lubię takie uniwersalne rolety ekranowe. Pasują praktycznie do każdego pomieszczenia czy to jest mieszkanie, dom czy biuro i gabinet dentystyczny. Zawsze dyskretne i eleganckie. takie coś bardzo lubię :)
KameralnoscKulturalna
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 13-6-2017 at 06:25 AM

Nic dziwnego, rodzajów jest wiele i sa różnie nazywane. Ja tez lubię jak ktoś mi doradza :) Jeżeli potrzebne ci rolety Poznań ma taki jeden bardzo dobry sklep. Nazywa sie Sundeco. W tym sklepie pan mi wytłumaczył, że rolety rzymskie to te, które nie nawijają się na rolkę, ale mają specjalny mechanizm dzięki któremu składają się falami po pociągnięciu za sznurek. Są bardzo ładne i świetnie wyglądają w mieszkaniu, przynajmniej moim ;)
HellONA
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 13-6-2017 at 07:05 AM

Ja słyszałam, ze można też zamówić rolety na wymiar. Czy w tym sklepie jest tez taka możliwość? Mam dosyć nietypowe okna, duży rozmiar i, żeby to dobrze wyglądało będę musiała zrobić takie na wymiar, dlatego właśnie pytam czym tam też się da :)
KameralnoscKulturalna
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 13-6-2017 at 08:49 AM

Nie ma problemu, w tym sklepie mają zarówno gotowe rolety w swojej ofercie, jak również rolety robione na wymiar. Chociaż teraz tak zwane dziwne wymiary sa coraz bardziej popularne i można dostać tez takie rolety, ale to już najlepiej idź do tego sklepu o dopytaj :) Tak będzie najłatwiej uzyskać rzeczowe informacje.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 68.5% - SQL: 31.5%]