Rozmowy przy kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Co sądzicie o płynie micelarnym BiodermaSensibio?
Anna_karenina_z_Konina
Junior Member
**


Avatar


Posts: 10
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 11-12-2017 at 12:25 AM
Co sądzicie o płynie micelarnym BiodermaSensibio?


Witajcie. Poszukuję dobrego płynu micelarnego do skóry wrażliwej. Zalezy mi, żeby dobrze zmywał makijaż i nie powodował podrażnień. Zastanawiam się nad BiodermaSensibio. Nigdy go nie używałam, dlatego nie wiem, czy będzie dla mnie odpowiedni. Mam bardzo delikatną cerę, ze skłonnością do zaczerwienień. Czy uważacie, ze warto kupić ten płyn czy lepiej poszukacczegos innego?
View user's profile View All Posts By User
Smutaszka
Junior Member
**


Avatar


Posts: 8
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 11-12-2017 at 02:07 AM
Co sądzicie o płynie micelarnym BiodermaSensibio?


Według mnie warto stosować właśnie płyn micelarny BiodermaSensibio, ponieważ świetnie sprawdza się w przypadku wrażliwej i nadwrażliwej sk�ry twarzy. Jest to wysokiej jakoscidermokosmetyk, kt�ry nie narusza naturalnej warstwy lipidowej nask�rka i jest bardzo dobrze tolerowany przez sk�rę. Szczeg�łowy opis tego produktu znajdziesz pod linkiem aptekamini.pl/bioderma-sensibio-h2o-plyn-micelarny-do-skory-wrazliwej-2x500ml.html. Ja stosuję ten płyn już od dłuższego czasu i nie zamierzam zmieniać go na inny.
View user's profile View All Posts By User
SukcesywnaOsoba
Junior Member
**


Avatar


Posts: 24
Registered: 10-6-2015
Location: Zabrze
Member Is Offline


[*] posted on 11-12-2017 at 03:24 AM
Co sądzicie o płynie micelarnym BiodermaSensibio?


Ja również uważam ten płyn micelarny za bardzo dobry produkt. Mam wrażliwą cerę i zawsze zwracam uwagę, aby kupowac kosmetyki przeznaczone dla mojego typu skóry. Istotny jest też dla mnie zawsze skład. Ten płyn micelarny nie zawiera alkoholu, mydła, konserwantów ani alergizujących substancji zapachowych, tak więc dla mnie jest idealny.
View user's profile View All Posts By User
Anna_karenina_z_Konina
Junior Member
**


Avatar


Posts: 10
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 11-12-2017 at 04:56 AM
Co sądzicie o płynie micelarnym BiodermaSensibio?


Aha, w takim razie zdecyduję się kupić ten płyn i zacząc go stosowac. A kupujecie go w drogerii czy w aptece?
View user's profile View All Posts By User
Smutaszka
Junior Member
**


Avatar


Posts: 8
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 11-12-2017 at 05:44 AM
Co sądzicie o płynie micelarnym BiodermaSensibio?


Ja przeważnie kupuję ten płyn micelarny w internetowej Aptece Mini, gdzie można nabyć zestaw złozony z dwóch buteleczek po 500 ml w atrakcyjnej cenie. Te dwa opakowania wystarczają mi na kilka miesięcy. W tej aptece zazwyczaj robię większe zamówienie, bo jest ona bardzo dobrze wyposażona. Można tam znaleźć róznego rodzaju leki bez recepty, suplementy diety, zioła, kosmetyki oraz artykuły higieniczne. Ceny tych produktów są bardzo przystępne, koszt przesyłki również.
View user's profile View All Posts By User
SukcesywnaOsoba
Junior Member
**


Avatar


Posts: 24
Registered: 10-6-2015
Location: Zabrze
Member Is Offline


[*] posted on 11-12-2017 at 08:43 AM
Co sądzicie o płynie micelarnym BiodermaSensibio?


A ja przeważnie kupowałam ten płyn micelarny w drogerii, ale teraz chyba zdecyduję się go kupić w tej internetowej aptece, bo widzę, że naprawde się opłaca.
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 41.2% - SQL: 58.8%]