Rozmowy przy kawie
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Gdzie znajdę serwery CS GO non steam? Wie ktoś?
Prosiaczek
Junior Member
**


Avatar


Posts: 46
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 21-2-2018 at 11:42 PM
Gdzie znajdę serwery CS GO non steam? Wie ktoś?


Kto się orientuje i podpowie gdzie szukać serwerów CS GO non steam? Od razu wyjaśniam żeby mnie nikt nie oskarżył o piracenie. Kiedyś sporo grałem w 1.6 i całkiem mi się podobało. Chcę sprawdzić GO bo podobno o wiele fajniejsze ale innej opcji przetestowania niż poza steamowa chyba nie ma prawda?
View user's profile View All Posts By User
Master_King
Junior Member
**


Avatar


Posts: 27
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 22-2-2018 at 02:20 AM
Gdzie znajdę serwery CS GO non steam? Wie ktoś?


Jest pełno serwerów nonsteam, wystarczy tylko dobrze poszukać. Nie znam sie na tym bo nigdy z takich nie korzystałem ale pachnie mi piractwem.
View user's profile View All Posts By User
FajnaSara
Junior Member
**


Avatar


Posts: 10
Registered: 10-6-2015
Location: Zakopane
Member Is Offline


[*] posted on 22-2-2018 at 03:15 AM
Gdzie znajdę serwery CS GO non steam? Wie ktoś?


Proszę: https://feelthegame.pl/, gram od bardzo dawna w CS GO serwery non Steam działają w zasadzie bez żadnej różnicy w porównaniu do steamowych. Ping niski, nic się nie wywala i nie ma bugów. Jak chcesz pograć fajne meczyki z normalnymi ludźmi to nie wiem czy znajdziesz coś lepszego, ja w każdym razie długo bładziłam zanim to znalazłam :). Pozdrawiam!
View user's profile View All Posts By User
Wieloryb
Junior Member
**


Avatar


Posts: 9
Registered: 10-6-2015
Location: Pila
Member Is Offline


[*] posted on 22-2-2018 at 04:36 AM
Gdzie znajdę serwery CS GO non steam? Wie ktoś?


Słyszałem że sporo osób z oryginalnymi kluczami gra na non steamach właśnie ze wzgledu na atmosfere. Mnie osobicie też irytują bogate cwaniaczki które w sumie mają gdzieś normalne granie tylko kupuja skiny i myślą że rządzą. O tym serwerze co piszesz słyszałem ale nie testowałem bo ostatnio nie podrodze mi z graniem. Może w wakacje sobie dobiję.
View user's profile View All Posts By User
Prosiaczek
Junior Member
**


Avatar


Posts: 46
Registered: 2-9-2013
Member Is Offline


[*] posted on 22-2-2018 at 05:55 AM
Gdzie znajdę serwery CS GO non steam? Wie ktoś?


Dzięki za wyrozumiałość, fajnie że nikt na mnie nei naskoczył bo już kilka razy na różnych forach ten temat poruszałem to mnie w najlepszym przypadku banowali :P. Sprawdzę co i jak no i oczywiście dam znać, a jak bede miał problem to jest tam jakaś obsługa i jest pomocna?
View user's profile View All Posts By User
FajnaSara
Junior Member
**


Avatar


Posts: 10
Registered: 10-6-2015
Location: Zakopane
Member Is Offline


[*] posted on 22-2-2018 at 06:44 AM
Gdzie znajdę serwery CS GO non steam? Wie ktoś?


Nie będziesz miał problemu bo nic tam specjalnie nie trzeba ustawiać, ale jak cos Ci wyskoczy to oczywiscie ze jest pomoc i w ogóle rozbudowane forum na którym też można szukać pomocy.
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top



[Queries: 16] [PHP: 63.5% - SQL: 36.5%]